×
Mobilā versija
+8.5°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
27. decembris, 2013
Drukāt

Fotoreportāža: Ziemassvētku noskaņas koncertos Ķīpsalā

Foto- LETAFoto- LETA

 

25. un 26. decembrī Ķīpsalas hallē notika  par tradīciju kļuvušie Ziemassvētku koncerti, kuros šogad programmā bija ietvertas gan Ziemassvētku dziesmas, gan skaistākie skaņdarbi no Ķīpsalā 10 gadu laikā iestudētajiem uzvedumiem.

Ar Rīgas Doma zēnu kori sadziedājās operas soliste Kristīne Gailīte, dziedātāji Ingus Pētersons, Daumants Kalniņš, Ieva Sutugova un aktrise ar skaisto balsi – Dita Lūriņa.

Pirmajā daļā – Mazā operas un teātra orķestra pavadībā, kad izskanēja tādas dziesmas kā J.S.Baha “Ave Maria”, V.A.Mocarta “Exsultate, jubilare” un senu Ziemassvētku dziesmu dziesmu izlase.

Otrajā daļā –  profesionālais pūtēju orķestris “RĪGA” iepriecināja ar popuriju no mūzikla “Mūzikas skaņas”, un solisti kopā ar skanīgo orķestri izpildīja aizkusinošās dziesmas “I Believe I Can Fly”, “Vivo per lei”, “Tonight” no mūzikla “Vestsaidas stāsts”, E.L.Vēbera “Pie Jesus” un citas brīnišķīgas dziesmas.

Koncertu vadīja paši solisti – Dita Lūriņa un Damants Kalniņš. Koncerta mākslinieciskā vadītāja bija Ilona Breģe, scenogrāfs Artūrs Arnis, tērpu māksliniece Barbara Brodele. Producenti- Viesturs Tīle un “BT 1 Music”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+