Mobilā versija
-2.4°C
Baiba, Barbara, Barba
Svētdiena, 4. decembris, 2016
8. novembris, 2012
Drukāt

“Foxconn” atzīst, ka nespēj pietiekamā apmērā saražot “iPhone 5”

Foto - LETAFoto - LETA

Taivānas elektronikas ražotājfirma “Foxconn” atzinusi, ka nespēj izpildīt pasūtījumus un saražot pietiekamā daudzumā ASV tehnoloģiju kompānijas “Apple” jaunos viedtālruņus “iPhone 5”, jo to ražošana ir sarežģīta.

“Mēs nevaram pilnībā izpildīt “Apple” prasības. Mūsu piegādes apjoms ir nepietiekams, .. ņemot vērā milzīgo pieprasījumu tirgū,”  trešdienas vakarā žurnālistiem teica kompānijas dibinātājs un vadītājs Terijs Gou, piebilstot, ka “iPhone 5” konstrukcija ražošanu ir padarījusi sarežģītāku, tomēr no plašākiem komentāriem par šo jautājumu viņš atturējās.

Viņš atteicās atklāt, vai “Foxconn” plāno daļu no “Apple” pasūtījumiem novirzīt izpildei citiem ražotājiem.

Viedtālruņi “iPhone” un planšetdatori “iPad” ir veicinājuši fenomenālu “Apple” peļņas pieaugumu. Abus produktus pēc “Apple” pasūtījuma ražo “Foxconn”.

“Apple” finanšu direktors Pīters Openheimers 25.oktobrī paziņoja, ka pieprasījums pēc “iPhone 5” joprojām pārsniedz piedāvājumu, tomēr tiks strādāts, lai nodrošinātu pietiekamu jaunākā “Apple” viedtālruņa ražošanu.

Pirmajā nedēļas nogalē vien pēc “iPhone 5” palaišanas tirgū septembrī “Apple” saņēma piecus miljonus šā viedtālruņa modeļa pasūtījumu.

Tomēr “Apple” izpelnījies arī kritiku par jauno viedtālruni. Piemēram, kompānija bija spiesta atvainoties par maldinošo kartes aplikāciju jaunajā “iPhone 5” un aicināt klientus izmantot konkurentu lietojumprogrammu, līdz tiek veikti uzlabojumi.

“Foxconn” ir pasaulē lielākā elektronikas preču līgumražotāja, kas izgatavo tādas preces kā “Dell” datorus un “Nokia” telefonus, kā arī sadarbojas ar “Sony”, “Intel” un citām kompānijām. Kompānijas rūpnīcās Ķīnā strādā vairāk nekā viens miljons darbinieku, no kuriem lielākā daļa ir nodarbināti tās galvenajā rūpnīcā Šeņdžeņas pilsētā Honkongas pierobežā.

Pēdējos gados kompānija nonākusi uzmanības lokā saistībā ar vairākām darbinieku pašnāvībām, par ko tiek vainoti smagie darba apstākļi.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+