Mobilā versija
-2.9°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
28. jūlijs, 2015
Drukāt

“Framest” ieguvusi zeltu un sudrabu konkursā Grācā

Foto - LETAFoto - LETA

Vokālā grupa “Framest” starptautiskā “a cappella” konkursā “Vokal.Total” Grācā, Austrijā, ieguvusi zeltu un sudrabu, aģentūru LETA informēja grupas “Framest” pārstāve Dita Ābola.

Viņa pastāstīja, ka “Vokal.Total” ir viens no šī brīža prestižākajiem ansambļu konkursiem Eiropā, pulcējot labākās klasiskās, popmūzikas un džeza “a cappella” grupas no visas pasaules. “Framest” konkursā piedalījās ar divām programmām, klasiskās mūzikas kategorijā iegūstot 2.vietu, savukārt džeza mūzikas kategorijā grupas sniegums tika novērtēts kā labākais un saņēma galveno apbalvojumu (“Ward Swingle Award GOLD”). Grupa izpelnījās arī skatītāju simpātiju balvu.

Konkursantus izvērtēja starptautiska žūrija, kuras sastāvā bija zviedru “a cappella” grupas “The Real Group” bass Andres Jalkeus, konkursa “Vokal Total” dibinātājs un producents Matiass Bekers, grupas “New YorkSingers” dalībniece Lorēna Kinana, kā arī grupu “The Flying Pickets” un “Wise Guys” bass Andrea Figallo.

“Framest” saņēma arī šī gada konkursa speciālbalvu – īpašu 3D audio un video ierakstu Grācas Elektroniskās mūzikas un akustikas institūtā.

Pašlaik grupa gatavojas koncertam festivālā “MDR Musiksommer”, kas 9. augustā notiks Leipcigā, Vācijā. Grupa arī turpina darbu pie jaunas koncertprogrammas kopā ar Raimondu Tigulu – “Dainu skapis”, kuras atskaņojums gaidāms šajā rudenī. 20. augustā Daugavas koncertzālē notiks grupas solokoncerts.

Pievienot komentāru

"KZ" jaunā rakstu ciklā apceļos Latvijas bibliotēkas. Pirmā pietura - Pelči2017. gadā "Kultūrzīmes" sāk jaunu rakstu sēriju "Kultūrzīmju literatūras klubs", kuras gaitā plānojam viesoties gan lielās, gan mazās novadu un arī galvaspilsētas bibliotēkās, iepazīstoties ar to darbu, lasītāju interesēm un analizējot kopējo valsts politiku bibliotēku jomā. No savas puses uz bibliotēku arvien centīsimies paņemt līdzi kādu autoru, kam svaigi iznākusi grāmata.
Draugiem Facebook Twitter Google+