Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
12. novembris, 2014
Drukāt

Francijā aizturētais Latvijas iedzīvotājs, iespējams, veicis vēl vienu slepkavību

nazis_roka

Francijā oktobra beigās aizdomās par dubultslepkavību Rēzeknes novada Maltā aizturētais Latvijas iedzīvotājs, iespējams, veicis vēl vienu slepkavību 2001. gadā, portālam LA.lv pastāstīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne.

Jau rakstīts, ka šī gada jūnijā Rēzeknes novada Maltā tika pastrādā dubultslepkavība, kad kādā privātmājā tika atrasti divu vīriešu līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policija noskaidroja, ka aizdomās turamais, visticamāk, atrodas ārpus Latvijas, tādēļ, turpinot darbu kriminālprocesā, oktobrī saņemts Eiropas apcietinājuma orderis, izsludinot personu meklēšanā starptautiskā līmenī. Oktobra beigās pēc Valsts policijas lūguma aizdomās turamais, 1981. gadā dzimušais vīrietis, tika aizturēts Francijā, bet jau novembra sākumā viņš izdots Latvijai.

Izmeklēšanas ietvaros policijas darbinieki noskaidroja, ka aizturētais vīrietis 2001. gada decembrī turpat Maltā, iespējams, pastrādājis vēl kādu slepkavību, nonāvējot 1959. gadā dzimušu vietējo iedzīvotāju, kurš kopš tā laika skaitījās bezvēsts pazudis. Saistībā ar šo noziegumu policijā tika uzsākts vēl viens atsevišķs kriminālprocess par slepkavību, un tajā izmeklēšana vēl turpinās.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteni (1)Viņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+