Mobilā versija
-2.1°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
12. novembris, 2014
Drukāt

Francijā aizturētais Latvijas iedzīvotājs, iespējams, veicis vēl vienu slepkavību

nazis_roka

Francijā oktobra beigās aizdomās par dubultslepkavību Rēzeknes novada Maltā aizturētais Latvijas iedzīvotājs, iespējams, veicis vēl vienu slepkavību 2001. gadā, portālam LA.lv pastāstīja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne.

Jau rakstīts, ka šī gada jūnijā Rēzeknes novada Maltā tika pastrādā dubultslepkavība, kad kādā privātmājā tika atrasti divu vīriešu līķi ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policija noskaidroja, ka aizdomās turamais, visticamāk, atrodas ārpus Latvijas, tādēļ, turpinot darbu kriminālprocesā, oktobrī saņemts Eiropas apcietinājuma orderis, izsludinot personu meklēšanā starptautiskā līmenī. Oktobra beigās pēc Valsts policijas lūguma aizdomās turamais, 1981. gadā dzimušais vīrietis, tika aizturēts Francijā, bet jau novembra sākumā viņš izdots Latvijai.

Izmeklēšanas ietvaros policijas darbinieki noskaidroja, ka aizturētais vīrietis 2001. gada decembrī turpat Maltā, iespējams, pastrādājis vēl kādu slepkavību, nonāvējot 1959. gadā dzimušu vietējo iedzīvotāju, kurš kopš tā laika skaitījās bezvēsts pazudis. Saistībā ar šo noziegumu policijā tika uzsākts vēl viens atsevišķs kriminālprocess par slepkavību, un tajā izmeklēšana vēl turpinās.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+