×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
25. novembris, 2015
Drukāt

Francijā atbrīvo laupītāju sagrābtos ķīlniekus

Foto: LETA/EPAFoto: LETA/EPA

Francijas policija otrdienas vakarā izbeidza ķīlnieku krīzi valsts ziemeļu pilsētā Rubē pie Beļģijas robežas un nogalināja vienu no tās rīkotājiem, paziņoja amatpersonas, piebilstot, ka šis incidents nav saistīts ar terorismu.

Smagi bruņotu vīriešu grupa ar Kalašņikova automātiem mēģināja sagūstīt bankas filiāles menedžeri, lai piespiestu viņu atvērt seifu, paziņoja vietējais prokurors Frederiks Fevrs.

Kad ieradās policija, menedžeris izbēga un uzbrucēji aizbarikādējās viņa namā, saņemot par ķīlniekiem menedžera sievu, meitu un 11 mēnešus vecu bērnu.

Viens no aizdomās turētajiem ar Kalašņikova automātu atklāja uguni un policistiem, kuri atbildēja ar pretuguni, sacīja prokurors.

Pēc divām stundām policijas specvienība uzbruka mājai un atbrīvoja ķīlniekus, nogalinot vienu no aizdomās turētajiem un aizturot vēl vienu pagalma dārzā.

Pārējie grupas dalībnieki aizbēga, sacīja prokurors, piebilstot, ka aizbēgušo precīzs skaits nav zināms.
“Tā bija krimināla operācija”, kas nav saistīta ar terorismu, Fevrs paziņoja reportieriem.

Incidents notika laikā, kad Francija vēl arvien ir augstā trauksmes stāvoklī pēc valstī lielākajiem terora aktiem, kuros 13.novembrī tika nogalināti 130 cilvēki Parīzē un tās piepilsētā Sendenī.

Rubē atrodas tieši pie Beļģijas robežas un apmēram 100 kilometrus no Briseles, kur kopš sestdienas ir izsludināts augstākais terorisma draudu līmenis.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+