Francija dominē, uzvara arī Argentīnai 0

Pasaules kausu ar uzvarām sākušas divas futbola lielvalstis – Francija E grupā  ar 3:0 sagrāva Hondurasu, bet Argentīna F grupā ar 2:1 pieveica debitantus Bosniju un Hercegovinu.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Mākslīgais intelekts nosauc 5 vārdu īpašniekus, kuri kā magnēti pievelk pretējā dzimuma pārstāvjus 27

Francijai pret Hondurasu piederēja ļoti liels pārsvars, kuru pirmo reizi izdevās izmantot pirmā puslaika beigās, kad Karims Benzemā realizēja 11 metru soda sitienu. Otrā puslaika sākumā bumba pēc viņa sitiena atsitās pa vārtu stabu un tad to neveiksmīgi savā cietoksnī ievirzīja hondurasiešu vārtsargs Noels Valjadaress. 72. minūtē Benzemā ar lielisku sitienu guva trešos vārtus. Pārliecinoša uzvara Francijai, kas Pasaules kausu ar panākumu nebija sākusi kopš 1998. gada.

Argentīna jau mača sākumā izvirzījās vadībā, kad bumbu savos vārtos ieraidīja Seads Kolašinacs. Otrā puslaika vidū Lionels Mesi pēc sieniņas izspēlēšanas teicami nonāca sitiena pozīcijā un dubultoja pārsvaru. 85. minūtē Vedads Ibiševičs deficītu samazināja, tomēr vairāk bosnieši neiespēja – trīs punkti Argentīnai.