×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.1°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
23. septembris, 2016
Drukāt

Francijā mērs pieprasa no pilsētas izraidīt potenciāli bīstamus iedzīvotājus (2)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Ilustratīvs foto

Francijai cīnoties ar draudiem, ko rada tūkstošiem radikalizētu indivīdu, Normandijas Evrē pilsētas mērs Gijs Lefranks nospriedis, ka ir pienācis laiks izraidīt viņus no pilsētas.

Viņš nācis klajā ar radikālu plānu par to, ko darīt ar radikalizētajiem indivīdiem, kas rada draudus pilsētas iedzīvotājiem.

Lefranks pieprasījis, lai visi tie, kurus likumsargi atzinuši par potenciāli bīstamiem un iekļāvuši “sarakstā S”, vienkārši tiktu no pilsētas izraidīti.

“Esmu sadusmots,” atzina mērs, izsakoties par likumsargu atteikumu atklāt to pilsētas iedzīvotāju vārdus, kas iekļauti bīstamo personu sarakstā.

“Ņemot vērā, ka valsts nesniedz mums līdzekļus Evrē iedzīvotāju aizsargāšanai, es pieprasu, lai valsts izraida tos, kas ir “sarakstā S”,” sacīja Lefranks.

“Es uzdodu sev jautājumu par dažiem maniem darbiniekiem, kas strādā ar sabiedrību. Es nezinu, vai viņi ir “sarakstā S”, es nezinu, vai viņi ir bīstami.”

“Ņemot vērā, ka mums ir ārkārtas stāvoklis, tā ir premjerministra atbildība izdot rīkojumu, ar kuru mēriem tiktu nodrošināta piekļuve šīm lietām,” viņš norādīja.

Daudzi no džihādistiem, kas sarīkojuši Francijā teroraktus, bija iekļauti “sarakstā S”, un tas nozīmē, ka varasiestādes zināja par draudiem, ko viņi rada.

Francijas eksprezidents Nikolā Sarkozī, kurš nolēmis atkārtoti kandidēt uz valsts galvas amatu, pērn sacīja, ka visiem “sarakstā S” iekļautajiem būtu jānosaka mājas arests un jāapliek elektroniskās uzraudzības sprādzes, lai varasiestādes visu laiku zinātu viņu atrašanās vietu. Tomēr Sarkozī gājis vēl tālāk un tagad jau pieprasa, lai viņi visi tiktu ieslodzīti.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Arī pilnīgi piekrītu radikālās islamistu un krievu lāča personas ir izraidāmas – jau senajā gGrieķijā bija pat pilsoņu izraidīšana Ostrakisms, ja radīja draudus sabiedrībai. Pārējie pat izraidāmi ātrāk un vienkāršāk.

  2. PILNĪGI PIEKRĪTU LEFRANKAM!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+