Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
27. augusts, 2015
Drukāt

Francija samaksā Krievijai 900 miljonus eiro kompensāciju par “Mistral”

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Francija atdevusi Krievijai aptuveni 900 miljonus eiro par tai nepiegādātajiem “Mistral” kuģiem, raksta portāls Gazeta.ru.

Krievija Francijai bija samaksājusi 800 miljonus eiro; pārējā nauda izmaksāta kā kompensācija par izmēģinājumiem un konstruktoru darbu pie klāja helikoptera K-52K izstrādes, speciālistu apmācību un īpašas piestātnes būvi Vladivostokas ostā, kur bija paredzēts Mistrālus nobāzēt.

Amatpersona, kuras vārdu Gazeta.ru neatklāj, norādījusi arī, ka Krievija neļaus Francijai pārdot kuģus citām valstīm, iekams netiks informēta par konkrētu pircēju.

Pievienot komentāru

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+