×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
10. janvāris, 2015
Drukāt

Francijā simtiem tūkstošiem cilvēku protestē pret islāmistu noziegumiem (6)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

People hold a banner, reading "Not in our name" and the same in Basque, on January 10, 2015 during a march of some 20,000 people against terrorism in the southwestern French city of Bayonne in tribute to 17 victims of a three-day Islamist killing spree. French Interior Minister Bernard Cazeneuve said that around 700,000 people have poured out onto the streets of France on January 10 to pay tribute to the victims of terror. Fears remained acute and security levels were kept at France's highest level as the girlfriend of one of three gunmen killed in a fiery climax to twin hostage dramas on January 9 was still on the loose. AFP PHOTO / GAIZKA IROZ

Simtiem tūkstošiem cilvēku visā Francijā sestdien izgājuši ielās, lai protestētu pret islāmistu asiņainajiem noziegumiem un izrādītu cieņu viņu upuriem, ziņo varasiestādes.

Saskaņā ar amatpersonu un aģentūras AFP reportieru sniegtajām ziņām Tulūzā demonstrācijā piedalījušies 80 000 cilvēku, bet 40 000 – Po valsts dienvidos.

Savukārt 30 000 francūžu izgājuši Nantes ielās, bet Nicā – 23 000.

Orleānā Francijas vidienē pulcējušies 22 000 cilvēku, bet Bezansonā austrumos – 20 000.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. Ja franči ņirgājas par citām tautām zaimo viņu reliģiju tad tas ir pašsaprotami un to aizstāv demokratija Ja frančiem tā patīk, tad lai taisa savā zemē Bābeli, bet tad esiet tik godprātīgi un nesūdzieties, kad citi grib aistāvēt savas tiesības uz ticības un vārda brīvību. Jūsu piekoptā koloniālā politika tagad atspēlējas. Bet Eiropa vēl nav sapratusi savas demokrātijas spēlīšu sekas un turpina iepludināt Eiropa aizvien jaunus musulmaņu tūkstosus un tad demokrātijas spelītes pāries musulmaņu rokās.Un tad vairs nebūs Eiropas.

 2. Francijā aizgāja bojā 17 cilvēku, bet Ukrainā vairāk kā 4000. Kapēc nekādu protesta demonstrāciju par to, ka jāpārtrauc Krievijas agresija pret Ukrainu. Kapēc Francija un daudzas citas valstis klusē? Atmostas tik tad, ja pašu mājās kaut kas atgadās.

 3. Valstīm ir jābūt nacionālām. Nav un nedrīkst būt ne musulmaņiem , ne kādam citam tiesības uzspiest kaut kādus savus uzskatus kādai nacionālai valstij. Tas pieder pie demokrātijas pamatprincipiem. Kā drīkst kaimiņš no blakus dzīvokļa uzbrukt tev, ja tu piemēram ēd cūkgaļu, vai uzbrukt valstij, ja tur sievietes staigā parandžās. Ir jāciena savdabība un jābeidz idiotiskais uzskatu “eksports”. Pasaule ir skaista tikai dažādībā. Šajā gadījumā, musulmaņiem ir jāliek saprast, ka līdzīgi uzbrukumi nav pieļaujami, tiem ir vai nu pilnīgi jāpieņem mītnes zemes noteikumi, vai ir jāizvācas. Pēc šī gadījuma ir jāveic totāla musulmaņu testēšana Francijā. Tiem ir jāatbild, vai viņi pieņem pilnībā mītnes zemes noteikumus vai nē, ja nē, tad projām ar visām ģimenēm un āmen. Kas vēl nebūs, ka man nāksies savās mājās turēt muti dēļ iebraucēja, kura etniskā dzimtene prasa citādus uzskatus. Tāda nekaunība ir jāizskauž nekavējoties. Tas attiecas arī uz valodas lietošanu. Kurā valstī dzīvo, tajā valodā arī runāsi, ja nesaproti, tad ārā.

 4. ”Vai savulaik frenču prezidents kaut ko nesolīja musulmaņiem? Bet tiem sava domāšana un nu tu prezidentiņ jau baidies no 3 , bet to ir 3 miljoni ar šaujamajiem un nu tu esi uz ceļiem – to rāda tā demonstrācija…”
  Tas pats arī Latvijā Bērziņam – kauns par tādiem!

  • Ja nekļūdos – savulaik prezidenta vēlēšanās Olanda sasolīja dažādus sociālos labumus un iebraukšanas vieglumu musulmaņiem, ja tie balsos par viņu. Turpat arī premjers. Nevarēju saprast kāpēc par šturmēšanu pavēle bija jādod pašam prezidentam un nevis kādam tur policijas virsniekam un tapa skaidrs tie atteicās dot tādu pavēli un palikt tie sliktie puikas – pats solītājs, lai balts un pūkains. Sabiedriskā doma un tāda vilcināšanās spēka struktūrās piespieda pašu prezidentu dot komandu un pēc cik stundām? Cik ilgi bija jāgaida?
   To pašu jau solīšanas līmeni jau varētu aatiecināt arī uz Latviju…

 5. kāpēc netiek runāts par cēloņiem!? kāpēc ”mediji” noklusē cionistu noziegumus?

Draugiem Facebook Twitter Google+