×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
6. septembris, 2012
Drukāt

Francijas austrumos nogalinātie cilvēki bija Britānijā dzīvojoši irākieši

Foto - AFPFoto - AFP

Ģimene, kas atrasta nošauta tūristu iecienītā apvidū Francijas Alpos, bijuši irākiešu izcelsmes Britānijas iedzīvotāji, apliecināja policija.

Trešdien Ansī ezera apkaimē notikušajā apšaudē nogalināti četri cilvēki – trīs vienas ģimenes locekļi, kas atradās Britānijā reģistrētā BMW markas automašīnā, kā arī kāds garām braucošs velosipēdists. Uzbrukumā izdzīvojušas divas meitenes, bet apšaudē dzīvību zaudēja viņu tēvs, māte un vecāmāte. Incidentā sašauta arī viena no māsām, kas nopietnā, bet stabilā stāvoklī atrodas slimnīcā. Otra četrus gadus vecā māsa apšaudē nav ievainota un vairākas stundas pēc incidenta pavadījusi uz automašīnas aizmugurējā sēdekļa zem savas mātes un vecāsmātes ložu sacaurumotajiem līķiem. Nogalinātais meiteņu tēvs bijis Bagdādē dzimušais 50 gadus vecais Saads al Hilli, apliecināja informācijas avots policijā. Viņa ģimenes dzīvojusi Kleigeitā, Sarejas grāfistē, uz rietumiem no Londonas.

Izskanējušas vairākas versijas par notikušā apstākļiem. Tiek minēts, ka šaušana varētu būt izraisījusies bruņotas laupīšanas, narkotiku darījuma vai ģimenes strīda gaitā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+