Mobilā versija
-2.2°C
Ārija, Rigonda, Adrija, Adrians, Adriāna
Otrdiena, 21. februāris, 2017
29. oktobris, 2014
Drukāt

Francijas kultūras ministre nelasa romānus (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

French Culture Minister Fleur Pellerin

Francijas kultūras ministre Flēra Pelerina izraisījusi spraigas debates sociālajos tīklos, atzīstoties, ka divu gadu laikā nav izlasījusi nevienu romānu.

Žurnāliste televīzijas šovā jautāja Pelerinai, kurš ir viņas mīļākais romāns no franču rakstnieka Patrika Modiano darbiem. Modiano šogad ieguva Nobela prēmiju literatūrā. Pelerina, kura augustā stājās kultūras ministres amatā, atzina, ka pēdējo divu gadu laikā, kamēr viņa strādā ministrijā, viņai nav bijis laika lasīt savam priekam un viņa nav lasījusi arī Modiano darbus. “Es lasu daudzus konspektus un likumdošanas dokumentus. Es daudz lasu ziņas, bet ļoti maz lasu savam priekam,” atzina ministre. Pelerinas komentāri izraisījuši spraigas diskusijas sociālajos tīklos, izraisot gan nicinošus komentārus, gan līdzjūtību. Daudzi sociālo tīklu lietotāji arī attaisnoja ministri. “Ļaunākais ir tas, ka, ja Pelerina būtu teikusi, ka pavada savus vakarus lasot, daudzi varētu viņu vainot par nepietiekamu strādāšanu,” teikts vienā komentārā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. tas noziimee, ka straadaa daudz?

Brisele varētu iesniegt Londonai līdz 60 miljardiem eiro lielu izstāšanās rēķinu (1)Lielbritānijai būs jāsamaksā liels rēķins, lai izstātos no Eiropas Savienības (ES), un sarunas par jaunajām attiecībām ar bloku var ilgt gadiem, otrdien
Draugiem Facebook Twitter Google+