×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Sestdiena, 26. maijs, 2018
21. marts, 2012
Drukāt

Francijas policija ielenkusi Tulūzas šāvēja māju

tuluza

Francijas policijas specvienība šorīt Tulūzā ielenkusi māju, kurā atrodas pašpasludināts teroristu organizācijas “Al Qaeda” loceklis, un uzskata, ka tas ir atbildīgais par pēdējā laikā reģionā notikušajām šokējošajām slepkavībām.

Netālu no notikuma vietas strādājošie žurnālisti regulāri dzirdējuši šāvienus, vieglus ievainojumus guvuši divi policisti. Operācijas gaitā arestēts aizdomās turētā Tulūzas šāvēja brālis. Operācijas norises vietā atrodas arī iekšlietu ministrs Klods Geons, kurš žurnālistiem pavēstīja, ka aizdomās turētais ir saistīts ar cilvēkiem, kuriem ir saikne ar džihādistu un salafistu grupējumiem. b”Šī persona agrāk bijusi ceļojumos uz Afganistānu un Pakistānu un saka, ka viņš pieder “Al Qaeda” un vēlējies atriebt palestīniešu bērnus un uzbrukt Francijas armijai,” operācijai turpinoties, pavēstīja Geons.

Pēc viņa teiktā, aizdomās turētais runājis ar policistiem caur durvīm un sevi pasludinājis par mudžahedīnu jeb islāma kareivi, kurš cīnās, lai atriebtu konfliktā ar Izraēlu nogalinātos palestīniešu bērnus.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+