Mobilā versija
Brīdinājums +3.5°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
30. maijs, 2014
Drukāt

Francijas viesnīcu tīkls ”Accor” Rīgā plāno atvērt četras viesnīcas

Foto - LETAFoto - LETA

Francijas viesnīcu tīkls ”Accor”, kas ar pirmo viesnīcu ”Mercure Riga Centre Hotel” 1.maijā ienāca Latvijā, Rīgā plāno kopumā atvērt četras viesnīcas, intervijā biznesa portālam ”Nozare.lv” atklāja ”Accor” zīmolu franšīzes devējs Baltijas valstu reģionā, Varšavā bāzētā ”Orbis Hotel Group” vadītājs Lorēns Pičerāls.

Viena no tām ir jau atklātā četrzvaigžņu viesnīca “Mercure Riga Centre Hotel”, kas atrodas Elizabetes ielā 101. Otra – pieczvaigžņu – atradīsies Jēkaba ielā un sauksies ”Pullman Riga Centre”. Vēl plānotas divas viesnīcas ekonomiskajā segmentā. Tās visas attīsta investori, darbojoties uz franšīzes līguma pamata.

Pamatojot “Accor” izvēli ienākt Baltijas valstīs, Pičerāls atklāj, ka Baltija ir ļoti labs ģeogrāfiskais krustpunkts. “Te ir daudz dažādu lielu tirgu – Skandināvu tirgus, Krievijas tirgus, Eiropas tirgus. Baltijas valstis ļoti dinamiski virzās uz priekšu, un imports ir svarīga tirgus daļa šajās valstīs. Un tas ir tieši tas, ko gatavojamies darīt caur mūsu viesnīcām – no ārpuses ievest Baltijā ļoti daudz klientu. Tas ir mūsu tīkla galvenais mērķis.”

Kopumā “Accor” plānos ietilpst divos līdz trijos gados visās Baltijas valstīs atklāt vismaz 15 viesnīcas. Patlaban “Accor” ir Lietuvā un Latvijā, ir plāni ienākt arī Igaunijā. Pagaidām gan netiek atklāts, kad tas notiks un cik viesnīcu būs šajā valstī.

“Accor” viesnīcu ķēde savu biznesu balsta galvenokārt uz darījuma cilvēkiem, kas viesnīcā izmanto ne tikai istabiņas, bet arī konferenču un banketa zāles.

Patlaban “Accor” viesnīcu ķēdes lojalitātes programmu izmanto vairāk nekā 15 miljoni cilvēku pasaulē.

“Accor” ir aptuveni 3600 viesnīcas un 460 000 numuru 92 valstīs visos viesnīcu segmentos – luksusa ar ”Sofitel”, ”Pullman”, ”MGallery” un ”Grand Mercure” viesnīcām, vidēja līmeņa ar ”Novotel”, ”Suite Novotel”, ”Mercure” un ”Adagio” un ekonomiskajā segmentā ar ”ibis”, ”ibis Styles”, ”ibis budget” un ”hotelF1” viesnīcām.

Grupai ir rezervēšanas portāls ”accorhotels.com”, tās zīmols interneta vietnēm un lojalitātes programma ”Le Club Accorhotels”.

“Orbis Hotel Group” ir lielākais viesnīcu tīkls Polijā. Tas pārvalda 62 viesnīcas 30 Polijas pilsētās, kā arī tagad jau četras viesnīcas Baltijas valstīs. Tas kopumā piedāvā 11 600 numurus. Viesnīcas darbojas ar ”Sofitel”, ”Novotel”, ”Mercure”, ”ibis”, ”ibis Styles” un ”ibis budget”, kā arī ”Orbis Hotels” zīmoliem.

Lietuvas pilsētā Viļņā ir ”Novotel” zīmola, Marijampolē ir ”Mercure” zīmola un Kauņā ”ibis” zīmola viesnīcas.

Pievienot komentāru

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (2)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+