×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
16. jūlijs, 2014
Drukāt

Franču zinātnieki aprēķinājuši “pareizos” dzimumlocekļa parametrus (5)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Mūsdienās ir daudz tādu jautājumu, par kuriem it kā nemēdz runāt skaļi, tomēr pietiekami lielai daļai cilvēku tie ir ļoti svarīgi. Un kā gan lai viņi uzzina visas interesējošās atbildes, ja neviens to nestāsta?

Raugi, franču zinātnieki no Nacionālās ķirurģijas akadēmijas aprēķinājuši “pareizos” vīriešu dzimumlocekļa parametrus. Viņuprāt, šī informācija pasargāšot lielu daļu vīriešu no dažāda veida kompleksiem un tostarp arī nevajadzīgām plastiskajām operācijām, raksta žurnāls “Planētas Noslēpumi”.

Tātad: speciālisti aprēķinājuši, ka vīriešu dzimumlocekļa vidējais garums miera stāvoklī ir 9 – 9,5 centimetri, erekcijas stāvoklī – no 12,8 līdz 14,5 centimetriem, savukārt tā apkārtmērs miera stāvoklī ir 8,5 – 9 centimetri, savukārt erekcijas stāvoklī – no 10 līdz 10,5 centimetriem. Vīrieši, kuru locekļi erekcijas stāvoklī sasniedz 16 un pat 18 centimetrus, uzskatāmi par izņēmumu jeb savdabīgiem “gigantiem”.

Šis pētījums lielā mērā veikts tāpēc, ka vēl joprojām pārlieku daudz vīriešu piesakās dzimumlocekļa pagarināšanas operācijai, lai gan objektīvi viņiem tādas nepieciešamības nav, jo viņu dabiskie parametri pilnībā atbilst anatomiskajai normai.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

 1. Svarīga ir nevis viena cilvēka anatomiskā uzbūve, bet gan atbilstība divu cilvēku starpā – un Daba ir parūpējusies par to, lai statistiski šī atbilstība būtu iespējama. Tiesa, ja vīrietis ir ”par lielu” konkrētajai sievietei, savstarpēja piemērošanās notiek vieglāk – tādēļ arī šajā gadījumā parasti nav nekādu uztraukumu. Nopietns neatbilstības risks ir starprasu laulību gadījumā – turklāt nākošajās paaudzēs jau var būt tā, ka pēc visām citām pazīmēm cilvēks atbilst vienai rasei, bet pēc šīs – kādai citai. Un tas jau var kļūt par iemeslu ne vienai vien cilvēciskai traģēdijai. Vēl viens iemelsls, lai lieku reizi apdomātu, pirms veidot ģimeni ar izcelsmes un kultūrtradīciju ziņā visai tālu partneri.

 2. Fancūžiem ir rūķīši, un nepareizi te komentē, ka locekļa izmērs atkarīgs no auguma. “Īsts” loceklis tikai sākās no 16 cm

 3. Jaaa ar mani viss kartiba un pat labak!

  • Maldies, Dārgais. Frančiem viss ar visu ir kārtībā. Auguma proporcijas pret locekļa proporcijām. Latviešiem citi augumi un attiecīgi loceklis.
   Franči saka: ka impotenti kļūst vien tad, kad izrauta mēle un nocirsts pēdējais pirksts. latvieši regulāri impotizējas pēc kārtējās alus buteles.

  • savdabigais gigants Atbildēt

   Tas ir katram individuaals process! Alus citiem ir viagras vietaa!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+