×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.7°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
19. novembris, 2016
Drukāt

Frankam Gordonam pasniegta PBLA Kultūras fonda Goda balva (2)

Foto - Armands ZvirbulisFoto - Armands Zvirbulis

PBLA Goda balvas pasniegšana 11. novembrī Telavivā. No kreisās: Sibīrijas bērns Ada Viņņika, kinorežisore Dzintra Geka, Franks Gordons un Latvijas vēstniece Izraēlā Elita Gavele.

Mūsu autoram, izcilajam žurnālistikas profesionālim Frankam Gordonam pirms valsts svētkiem Telavivā Latvijas vēstniecībā pasniegta Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) Kultūras fonda Goda balva.

Kopš 1977. gada pavasara Amerikas latviešu avīzē “Laiks” savas atmiņas “”Rīgas Balss” dienas un nedienas” sāk publicēt Franks Gordons ‒ spožs publicists ar enciklopēdiskām zināšanām, tad seko rakstu sērijas “Pagātne, kas turpinās”, “Raugoties no ārpuses”, bet kopš 1982. gada 1. maija “Laikā” un līdz pat šai dienai abos lielākajos trimdas latviešu laikrakstos ‒ “Laiks” un “Brīvā Latvija” – tiek publicēti viņa politiskie komentāri. Lasītāju vidū Franks Gordons ir “autors nr. 1”, neapšaubīta autoritāte. Kopš 2004. gada F. Gordona komentārus publicē arī “Latvijas Avīze”, bet visus šos gadus ‒ arī trimdas cienījamais kultūrraksts “Jaunā Gaita”.

Liels ir mūsu visu ‒ izdevēju, redaktoru, žurnālistu un lasītāju – gandarījums par PBLA atzinību izcilajam žurnālistikas profesionālim un lepnums par iespēju darboties rokrokā. “LA” galvenā redaktore Linda Rasa apsveikuma rindās F. Gordonam raksta: “Redakcija augstu novērtē un min Jūs kā paraugu jaunajiem žurnālistiem par Jūsu izkopto valodu, kā arī apzinīgumu, kas daudziem jaunajiem žurnālistiem nebūt nav pirmajā vietā.”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. atkal un vēl joprojām Atbildēt

    maitas putni karu ķērca…

  2. šie ir laiki kad apbalvojumus dala visāda veida politkonjunktūras propagandistiem. sitas ir riktiga neomarksistu propagandas mašīna. Nekas jauns. kā padomju laikos kā visus svešu varu laikos.
    Un atspoguļo to. avīzes raksta to. Kurš komunists atkal ir dabujis ordeni.
    tāpat mums stastīja, ka latvieši ir par klintoni un dzīvību un nāvi un tikai kategoriski klintoni, histerisku tadu ainu uzbur. Tagad redzam, ka baltais vidusslanis tipiski ir balsojis par Trampu. Bet mums te sagroza patiesibu, izvelkot visādas poitkonjunktūras lakstīgalas.

Draugiem Facebook Twitter Google+