×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.5°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
2. janvāris, 2017
Drukāt

Fredis pamet “Radio SWH” rīta ēteru (7)

Foto - LETAFoto - LETA

No šodienas “Radio SWH” rīta ēterā Fredi jeb Andri Freidenfeldu nomainīs Kaspars Breidaks un Valdis Sils, aģentūru LETA informēja radio pārstāvji.

Breidaks un Sils, kuri esot labi saspēlējušies gan uz improvizācijas teātra skatuves, gan “Radio SWH” raidījumā “Piektdienas bole”, gan aizvietojot Freidenfelda vadīto “Rīta svītu” vasaras atpūtas laikā, piedāvāšot rīta šovu “Tik tik tik”, kurā būšot “jaunas spēles, drosmīgi izaicinājumi un daudz lielāka klausītāju iesaiste lieliska šova tapšanā”.

Freidenfelds “Radio SWH” turpmāk vadīšot dienas laika ēteru, izmantojot segvārdu “Fredosaurus Rex”. “Tā būs dienasgrāmata. Reptiloīdi, kas pārsvarā uzturas paralēlā Visumā, pārvērta viņu par sev līdzīgu. Viņš mēģinās atcerēties savu pasauli, saprast to un iegaumēt,” Freidenfelda raidījumu raksturoja radio pārstāvji. Līdz šim šo ētera laiku vadīja Breidaks.

Radio ēterā darbu turpināšot arī Evija Gulbe jeb Freidenfelda rīta raidījuma partnere “Juta Jazz”, kura turpmāk vadīšot kādu nedēļas raidījumu, kā arī būšot radio balss dažādos nestandarta projektos.

Pēc “Radio SWH” valdes priekšsēdētāja Jāņa Šipkēvica vārdiem, pārmaiņas esot pamatotas un vērstas uz nākotnes perspektīvu. “Visiem zināmā Raiņa prātula par pārmaiņām kā pastāvēšanas un izaugsmes virzītājspēku ir sevi daudzkārt pierādījusi – radio nav izņēmums, pārmaiņas dod spēku jaunam daudzsološam cēlienam. Ja radio formāts un saturs ir akmenī cirsts, tas nozīmē, ka tas nedzīvo līdzi izmaiņām auditorijā, un tas nav pareizi. Mūsu galvenais vērtētājs ir radio klausītājs, tieši tādēļ bija svarīgi stiprināt gan dienas ētera laiku, gan dot jaunu elpu rīta programmai. Lēmums par izmaiņām ir pieņemts un balstīts uz auditorijas pētījumiem.”

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Dēļ Jutas Džaz jau sen eklausijos Swh, tracinoši neforši bez Ufo bij. Būs jaapaklausaas vai Breidaks buus labaaks par radio 5 Grēviņa rītiem kurš ir man favorīts pašlaik .

  2. Kaukā neskanēja šorīt. Bet gan jau pieradīsim. Laikam jau Fredis ar vecs palicis un grib no rītiem bik ilgāk pagulēt. Respect šitādai izturībai gadu gadiem!

  3. Tagad no rītiem būs iemesls pārslēgt citu staciju, jo par Breidaku jau iepriekš nebiju sajūsmā.

  4. Nu tad beidzot swh pie prata nācis

  5. No rīta biju šokā, ka nav Freda balss, bet kopumā rīts iesākās enerģiski. Neteikšu ka man nepatīk. Redzēs vai noturēs draivu. Lai veicas!

Draugiem Facebook Twitter Google+