Sports
Hokejs

Freibergs: Mēs sitamies par savu valsti5

Latvijas hokeja izlases spēlētāji Ralfs Freibergs un Jānis Jaks pēc treniņa “Lanxess” arēnā, Ķelnē.

Līmeņa ziņā neredzēju atšķirību – Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs ir lepns par komandas sniegumu pasaules čempionātā spēlē pret ASV. Jā, zaudējums ar 3:5, bet mūsējie ir gatavi Ķelnē vēl patrokšņot.

Ralfs Freibergs: “Kur pie 3:1 pazuda spēles pavediens? Amerikāņi iemeta no vārtu priekšas, mazliet paveicās, bet viņi ir laba komanda, nocīnījās un dabūja ripiņu. Žēl. Mums momentu bija vairāk nekā pret zviedriem, spēlējām kā pret līdzīgu komandu. Es atšķirību līmeņa ziņā neredzēju, bijām pelnījuši vismaz punktu, ja ne visus trīs.

Mēs sitamies par savu valsti, ir vienots mērķis. Divu mēnešu laikā esam apguvuši taktiku un zinām, kur katrā situācijā jābūt, ko prasa treneri. Visi esam uz vienas lapas un spējam izpildīt zīmējumu. Pirmais periods bija labākais no pirmajiem šajā čempionātā, iemetām golu. Varbūt viņi negaidīja, ka tā būs. Žēl, ka beigas pietrūka, pretiniekiem paveicās. Bija rupjības, bet tas ir Ziemeļamerikas stils, amerikāņiem ceturtā bija čekeru maiņa un savu darbu darīja, mēs to arī gaidījām, neatbildējām. Mums ir cits mērķis – uzvarēt, nevis kauties. Tāpat būs arī pret krieviem.

Saistītie raksti

Pagaidām Bobs (Hārtlijs) man par piruetēm neko nav teicis, bet viņš labprātāk redzētu, ka no zilās līnijas uzmet pa vārtiem. Beigās taisīju, jo nebija, ko zaudēt, bija jāiet zonā. Treniņos arī pie tā pastrādāju. Tagad šī spēle jāaizmirst un jāgatavojas krieviem.”

Latvijas izlase A grupā ar piecās spēlēs iegūtiem deviņiem punktiem atrodas ceturtajā vietā un pirmdien spēkosies ar Oļega Znaroka un Harija Vītoliņa vadīto līdervienību Krieviju.

LA.lv