Kokteilis

Frizieris atklāj Keitas Midltones spīdīgo un perfekto loku noslēpumus 0

Foto – LETA/AFP

Ketija Nuķe-Osīte

Keita Midltone vienmēr izcēlusies ar izsmalcināto stilu un pārdomāto koptēlu katru reizi, kad parādās kameru priekšā. Viena lieta, par ko Kembridžas hercogieni pavisam noteikti varam apskaust, ir viņas nevainojamā frizūra – vijīgās un spīdīgās lokas, kas izskatās perfekti katru reizi.

Par laimi mums – tām, kas arī sapņo ieveidot līdzīgu frizūru – Midltones ilggadējais frizieris Ričards Vards nesen pastāstījis izdevumiem “People” un “Popsugar”, kā pie tādas tikt. Vards pat Keitas frizūru nodēvējis par “Čelsijas blow dry” (ar fēnu veidots matu sakārtojums). Turklāt šādas lokas ikviena var ieveidot mājās, ja vien seko Varda padomiem.

Pirmā lieta, kas jāatceras – nekad nevajadzētu sākt ieveidot matus, kad tie ir pilnībā slapji. Ideālā fēna ieveidota frizūra prasa pacietību. Vispirms izķemmē slapjos matus un atbrīvojies no pilošā ūdens. Tam noderēs dvielis vai fēns – vienkārši izpūt matus, nemainot gaisa plūsmas virzienu, līdz mati ir mitri, bet ne viscaur izmirkuši.

Galerijas nosaukums

Nākamais solis – veidošanas līdzekļa ieklāšana. Ričards Vards iesaka nepārcensties ar veidošanas līdzekļa daudzumu, izmantojot vien nelielu “porciju”. Viņš atklāj arī mazu noslēpumu – matiem spīdīgiem palīdzēs kļūt argāneļļas eliksīrs, kas nebūs pārāk taukains, kā tīrās matu eļļas. Iezied līdzekli matos un rīkojies tālāk!

Investē jaudīgā fēnā. Midltones frizieris iesaka neskopoties un iegādāties profesionālu fēnu, ko izmanto frizieri, lai ik dienas pārlieku nebojātu matus. Ar fēna plakano uzgali un sukas palīdzību žāvē matus virzienā no augšas uz leju, mainot matu šķipsnas, lai iegūtu vislabāko rezultātu. Loku ieveidošanai šo darbiņu veic ar resnu apaļo suku.

Saistītie raksti

Kas attiecas uz matu suku – izvēlies tādu, kurai ir dabiska materiāla sariņi, nevis metāla vai plastmasas. Matus žāvē, tinot šķipsnu ap apaļo suku un ar fēnu to izstiepjot – tādā veidā lokas būs apjomīgākas un kritīs dabiski.

Dāmām, kurām dabiski ir visai taisni mati, noderēs matu ruļļi. Matu šķipsnas uztin uz lielajiem ruļļiem, šķipsnu virzot prom no sejas, lai lokas nekristu acīs. Ja nepieciešams, ruļļus pasilda ar fēnu, ja mājas apstākļos nav pieejams cits veids, kā to izdarīt. Paturi ruļļus kādu laiku un pēc tam iztin šķipsnas – matus sabužini un būsi ieguvusi dabiska izskata frizūru.

http://www.delfi.lv/vina/veseliba/

LA.lv