Kokteilis
Stilo

Kas jauns apakšveļas modē? 0

Publicitātes foto

Ērta un skaista apakšveļa vairo sievietes labsajūtu un pašapziņu, 
lai gan parasti ir citu acīm slēpta. Kas jauns apakšveļas modē?

Šogad pavasara un vasaras sezonas modeļos uzsvars tiek likts uz sievišķīgām detaļām, piemēram, drapērijām krūštura sānu daļā, lencītēs iestrādātu tillu, satīna lentēm un, protams, smalkām mežģīnēm. Savukārt apakšveļas krāsu paletē dominē gaiši zils, koši zils dienvidu jūras tonis, maigi violets, arī balts un bēšs tonis. Nobriedušām sievietēm par aktuālu ir pasludināts baklažāna tonis, turklāt šie krūšturi ir bagātīgi izšūti, stāsta SIA “New Rosme” pārstāvis.

Savukārt AS “Lauma Lingerie” galvenā dizainere Dace Nelsone uzsver, ka sieviešu apakšveļas pavasara un vasaras kolekciju ieturējuši vienmēr aktuālajos pasteļtoņos, bet savu uzvaras gājienu sākušas arī spilgtas un sulīgas krāsas – oranžā, zāles zaļā, citrusa zaļais, jūras zaļais, sarkanā un tumši zilā. Savas pozīcijas nav zaudējusi melnā un baltā krāsa. – Joprojām modē ir mežģīnes, satīns, apdrukas (piemēram, dzīvnieku apdrukas motīvi), – stāsta dizainere. – Modē ir greznas biksītes ar sarežģītām griezuma līnijām un interesantām detaļām. Vēl viens no jaunumiem – biksītes ar paaugstinātu vidukļa līniju.

Arvien populārāki kļūst tā dēvētie push-up krūšturi ar formētiem kausiņiem. Tie zem apģērba izskatās labi, vizuāli palielina krūtis, tādējādi izceļot valkātājas sievišķīgās aprises. Daudzas noteikti novērtēs arī koriģējošo un modelējošo apakšveļu, kas apslēpj auguma nepilnības, ļaujot sievietei justies brīvi un ērti.

Ražotāji norāda, ka krūšturis ir viens no sarežģītākajiem un detaļām bagātākajiem apģērba gabaliem. Tā konstrukcija var sastāvēt no 30 vai pat vairāk detaļām. Galvenā nozīme ir krūštura kausiņiem un sānu detaļām, mazāk būtiska tā ir lencītēm. – Krūšturī svarīgākais ir kausiņš! –
uzsver D. Nelsone un piebilst, ka krūštura konstrukciju vēl veido vidusdaļa, jostiņa, plecu lentes, āķi, regulatori, karkass un aksesuāri.

Speciālisti atklāj, ka līdz ar jaunu tehnoloģiju un materiālu ienākšanu ražošanā šā apģērba gabala konstrukcijā ievieš pārmaiņas. Visbiežāk maina krūšturu bļodiņu šuvju līniju skaitu un izvietojumu, tāpat uzlabo sānu detaļas un lencītes.

Krūšturu ražošanā lielākoties izmanto elastīgos adījumus, jo tie labi pieguļ augumam. Dekorējošs elements joprojām ir mežģīnes (elastīgas un neelastīgas, ar izšuvumiem), kas var būt gan vienkrāsainas kombinācijā ar sietiņam līdzīgu vai cita veida caurspīdīgu materiālu, gan divos toņos, gan ar izšuvumiem.

Izvēloties krūšturi, jāņem vērā, kad to iecerēts valkāt – ikdienā vai zem svētku tērpa. Protams, nav mazsvarīga arī sievietes gaume un paradumi. Viena dod priekšroku klasiskiem modeļiem, cita var būt iecienījusi bezvīļu apakšveļu, bet vēl kāda lūkosies uz auguma aprises koriģējošo krūšturu pusi. Nevajag baidīties laikot šos apģērba gabalus, jo tikai tā var atrast sev piemērotāko modeli.

Galerijas nosaukums

Padomi


Zem pieguļoša topiņa vai blūzītes der nevis mežģīnēm rotāts krūšturis, bet gan gludas formas vienkārša un praktiska veļa.

Kādreiz tik populāro wonderbra 
krūšturu (ar polsterīšiem sānos) vietā stājies cits tehnoloģiski radīts jaunums – valcētā forma. Tie ir krūšturi ar plūstošām līnijām un – pats svarīgākais – bez vīlēm. Kā radīti valkāšanai zem cieši pieguļoša apģērba.

Saistītie raksti

Krūšturi ar silikona ieliktņiem ir ideāli piemēroti, ja sieviete dod priekšroku pieguļošiem kostīmiem. Silikons perfekti pieguļ krūtīm, sasilst līdz miesas temperatūrai, nodrošina pievilcīgu krūšu apjomu, kas, neapšaubāmi, vairo sievietes pašapziņu.

Katra sevi cienoša firma ik sezonu piedāvā no dabiskiem materiāliem darinātu sieviešu apakšveļas kolekciju. Vasarai piemērotākā ir kokvilna, kā arī jaunākās paaudzes mikrošķiedra, kas ir elastīga un gaisa caurlaidīga.

LA.lv