×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
25. aprīlis, 2012
Drukāt

Futbola čempionāta spēļu iznākumus prognozēs slavenā astoņkāja Pola radinieks

astonkajis

Gaidāmā Eiropas čempionāta futbolā finālturnīra spēļu iznākumus prognozēs slavenā astoņkāja Pola radinieks Paulo. Paulo ir Pola brālēns un čempionāta laikā prognozēs Portugāles izlases spēļu rezultātus, vēsta aģentūra PAP.

Marta beigās Paulo tika pārvests no Vācijas uz vienu no Portu pilsētas ūdens dabas parkiem, kur viņš piedalīsies īpašā šovā ar nosaukumu “Paulomānija”.

Oberhauzenes akvārijs Paulo jaunajiem saimniekiem atvēlējis līdz šī gada beigām.

Kā apgalvo astoņkāja iepriekšējie saimnieki, viņam piemīt ne mazāk labas gaišreģa spējās kā Polam, kurš mira 2010.gada oktobrī.

Astoņkājis Pols kļuva slavens, jo precīzi noteica visu Vācijas futbola izlases spēļu iznākumus 2010.gada Pasaules kausa izcīņas finālturnīrā, kā arī to, ka Pasaules kausa izcīņas finālmačā Spānijas izlase pieveiks Nīderlandi.

Pēc finālturnīra noslēguma Pols atgriezās pie savu ierasto pienākumu veikšanas – bērnu izklaidēšanas un uzjautrināšanas.

Vienubrīd kāds spāņu biznesmenis vēlējās iegādāties astoņkāji pat par 30 000 eiro (21 000 latu).

Kā ziņots, bija plašas diskusijas par Pola izcelsmi, jo Itālijas mediji vēstīja, ka astoņkājis Pols patiesībā esot nevis vācietis, bet gan itālietis ar vārdu Paolo.

Astoņkāja “trenere” Verena Bartša jūlijā atklāja, ka to esot noķērusi aprīlī jūrā pie Itālijai piederošās salas Elbas un toreiz astoņkājis bijis četras nedēļas vecs.

Šī versija gan nesaskanēja ar astoņkāja “oficiālo biogrāfiju”, pēc kuras tas bija divus gadus vecs un tika atrasts pie Veimutas, Anglijā, pirms to nogādāja akvārijā Vācijā.

Portugāles izlase Eiropas čempionāta finālturnīrā sacentīsies B apakšgrupā kopā ar Dāniju, Vāciju un Nīderlandi.

Gaidāmais Eiropas čempionāta finālturnīrs notiks Ukrainā un Polijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+