Sports
Futbols

Futbola federācija piedāvā Daugavpilij stadionu ar 5000 vietām 16


Daugavpils
Daugavpils
foto – Ivars Soikāns/LETA

Latvijas Futbola federācija piedāvājusi Daugavpilī, futbola stadiona vietā Esplanādē būvēt pilnīgi jaunu stadionu ar 5000 skatītāju vietām, informē Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļā.

Vakar Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieka Riharda Eigima un Latvijas Futbola federācijas Infrastruktūras attīstības komitejas priekšsēdētāja Vladimira Žuka tikšanās gaitā tika pārrunātas futbola infrastruktūras attīstības iespējas Daugavpilī.

Patlaban norit futbola stadiona Esplanādē rekonstrukcijas 1.kārta. Futbola federācija piedāvā pilsētā šajā vietā būvēt pilnīgi jaunu stadionu, lai varētu uzņemt sieviešu un jauniešu futbola izlases. Tas būšot ne tikai prestiža jautājums, bet arī ļaušot pilsētai pelnīt naudu.

Saistītie raksti

Sarunas gaitā tika apsvērta arī iespēja izmantot Daugavpils sporta bāzes, piemēram, bāzi “Dzintariņš” ārvalstu komandu treniņnometnēm. Īpaši tas varētu ieinteresēt kaimiņvalstis, kuru komandām Rīga, Liepāja vai Ventspils šķiet par tālu. Eigims un Žuks pārrunāja iespēju uzbūvēt Daugavpilī segtu futbola manēžu. Finansiālu atbalstu Latvijas Futbola federācija sola arī šim projektam.
Sarunas dalībnieki bija vienisprātis, ka Daugavpils futbola komandai ir jādomā par dalību Latvijas futbola virslīgā.

Eigims uzsver, ka nevajadzētu ignorēt iespējas, kas tiek piedāvātas. Pārrunas ar Latvijas Futbola federāciju ir jāturpina un kopīgiem spēkiem jāpanāk modernas futbola infrastruktūras izveide Daugavpilī.

LA.lv