Sports
Futbols

Futbola izlases debitants Koļesovs: Mainīties ar krekliņiem? Man ir savi mērķi 1

foto: lff.lv

Latvijas futbola izlasē mačā pret Portugāli debitēja četri spēlētāji, no kuriem jaunākais – 20 gadus vecais FK “Ventspils” aizsargs Ņikita Koļesovs paziņoja, ka šis viņam bijis ļoti zīmīgs brīdis un nākotnē viņš vēlas kļūt par pasaulē zināmu spēlētāju.

Latvijas izlase piekāpās Eiropas čempionvienībai ar 0:3 un Pasaules kausa kvalifikācijas B grupā ir noslīdējusi uz pēdējo, sesto vietu.

“Esmu sarūgtināts, ka zaudējām. Pirmajos divos vārtos viņiem daļēji arī paveicās, bet Krištianu Ronaldu, protams, parādīja, kāpēc saņem traku naudu. Zina, kur atrasties un tur arī bija. Trešos vārtu paši sev atvedām. Tobrīd jau bija 0:2, gribējām gūt baudu no spēles, nevis tikai vienkārši sist uz priekšu. Līdz tam daudz bija tālās piespēles, bet tur zaudējam cīņu un atkal spēlējām bez bumbas. Gribējām pieturēt, bet nesanāca. Vajadzēja savus mazos momentiņus izmantot, spēle nebija slikta. Sākām labi, bet viņiem ir augsts līmenis, zina, kā nogurdināt pretinieku, izmantot savas stiprās puses,” sacīja Koļesovs.

Saistītie raksti

“Jau pirmajos treniņos mani iespēlēja sākumsastāvu un tad nojautu, ka arī es varētu spēlēt. Pagājušajā naktī labi gulēju, Ronaldu sapņos nerādījās. Sapratu, ka nekas jau nemainīsies – stiprāks vai vājāks nekļūšu, jāiet laukumā un jārada viss, ko vari,” piebilda aizsargs. “Šis man ir ļoti svarīgs brīdis, liels paldies trenerim, ka uzticējās. Esmu jauns spēlētājs un debitēju pret tādu komandu. Ceru, ka nepievīlu.”

Daļa no spēlētājiem pēc mača apmainījās ar krekliņiem. Ņikita Koļesovs gan atturējās: “Neuzskatu, ka tas ir vajadzīgs, pat nedomāju par to. Man ir savi mērķi – gribu, lai uzvārds kļūst zināms pasaules līmenī. Jātiecas uz to.”

LA.lv