uefa.com

Futbola juniori beidz ar sagrāvi pret rumāņiem 0

Latvijas U-21 futbola izlase Eiropas čempionāta atlases turnīru noslēdza ar zaudējumu Rīgā 0:4 pret Rumānijas vienaudžiem.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 154

Pirmajā puslaikā viesiem vārtus guva tikai Alekse, bet pēc pārtraukuma izcēlās Mateu un Raduts, kurš guva divus vārtus.

Antona Jores vadītajai Latvijas izlasei jau pirms mača nebija cerību iekļūt finālturnīrā, savukārt, Rumānijai bija vajadzīga uzvara, lai saglabātu cerības uz otro vietu grupā. To gan beigās ieguva Slovākija, kas vienlaicīgi savā laukumā uzņēma Kazahstānu un svinēja vēl pārliecinošāku uzvaru – 6:0. Pirmo vietu ieguva Francija ar 21 punktu, Slovākijai 15, Rumānijai 14, Kazahstānai četri, bet Latvijai – divi un pēdējā vieta grupā. Mūsējiem astoņās spēlēs tā arī neizdevās izcīnīt nevienu uzvaru astoņās spēlēs.

Saskaņā ar reglamentu desmit apakšgrupu uzvarētāji, kā arī četras labākās otro vietu ieguvējas iekļūst sacensību play-off jeb izslēgšanas spēļu kārtā, kurā divu maču summā tiks noskaidrotas tās septiņas izlases, kuras iekļūs 2013.gada UEFA Eiropas čempionāta finālturnīrā, kas risināsies Izraēlā. Finālturnīrā spēlēs arī mājinieki izraēlieši.