×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
28. aprīlis, 2017
Drukāt

Futbola klubs “Skonto” tiks izlikts pārdošanā (2)

Foto - LETAFoto - LETA

UEFA Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēle futbolā starp Latvijas un Nīderlandes izlasēm ''Skonto'' stadionā.

Visu laiku titulētākais Latvijas futbola klubs “Skonto” tiks izlikts pārdošanā, piektdien Latvijas Futbola federācijas (LFF) kongresā, uzstājoties debatēs, paziņoja šobrīd maksātnespējīgā kluba administrators Valdis Levkāns.

Ilgstoši finansiālās problēmās nonākušā “Skonto” makātnespēja tika pasludināta pērn decembrī.

Kā norādīja Levkāns, tad tiek izstrādāta pārdošanas dokumentu pakete, kurā netiks ietvertas parādsaistības līdz maksātnespējas izsludināšanai.

Potenciālais pircējs iegūs “Skonto” futbola kluba zīmolu, visus iepriekšējos čempionu titulus, pašu komandu un tās spēlētājus, kuri uz doto brīdi ir izīrēti citām vienībām.

Administrators gan nespēja nosaukt iespējamo kluba cenu, kura vēl tiekot apzināta un vērtēta.

LETA jau ziņoja, ka pērn pavasarī “Skonto” otro reizi gada laikā pieprasīja ierosināt tiesisko aizsardzību ar mērķi sakārtot samilzušās finanšu problēmas, lai klubs varētu labi strādāt un piesaistītajiem investoriem būtu droša vide.

Pērn “Skonto” komanda nesaņēma licenci dalībai virslīgas čempionātā, bet šogad netika pielaista pie starta arī pirmajā līgā, kur tā spēlēja pērn.

“Skonto” komanda valsts čempionātā nepārspēta palika laika posmā no 1992. līdz 2004.gadam, kā arī 2010.gadā. Pēdējos gados, kaut “Skonto” teju visu laiku bijusi parādā saviem spēlētājiem, tā četras reizes pēc kārtas spēja finišēt virslīgas otrajā vietā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+