Sports
Futbols

Futbola virslīgā sezonas pirmais trenera skalps – FC “Riga” atbrīvo Volčeku 0

foto: rigafc.lv

“SynotTip” Latvijas futbola virslīgas ambiciozākā komanda “Riga” no galvenā trenera amata atlaidusi krievu speciālistu Vladimiru Volčeku.

Volčeks vienībai pievienojās pagājušā gada augustā, palīdzot 2016.gada sezonu noslēgt kopvērtējuma piektajā pozīcijā. Toreiz līgums ar viņu tika noslēgts uz pusotru sezonu, bet iepriekš šis speciālists trenera pieredzi smēlies tikai Krievijā un pirms došanās uz Latvijas galvaspilsētu bija galvenā trenera palīgs pēc spēka Krievijas trešās līgas klubā Maskavas “Torpedo”.

Šīs sezonas sākumā “Riga” vienība izcīnīja emocionālu uzvaru viesos ar 1:0 pret “Liepāju”, bet turpinājumā sekoja 0:0 pret “Ventspili”, 0:2 pret Jūrmalas “Spartaku” un 2:2 pret “Metta”/”Latvijas Universitāte”, turklāt šajā galvaspilsētas vienību cīņā “Riga” pēc puslaika bija iedzinējos ar 0:2.

Kā vēsta vienība, šobrīd galvenā trenera vietas izpildītāja amatā iecelts pieredzējušais treneris Mihails Koņevs, kurš ir arī dublieru komandas galvenais treneris.

Tomēr neoficiāla informācija liecina, ka par jauno “Riga” komandas galveno treneri kļūs krievu speciālists Jevgēņijs Pervertailo, kurš oktobrī tika atlaists no Krievijas otrās spēcīgākās līgas komandas Novosibirskas “Sibirj” un arī līdz šim ārpus dzimtenes nav strādājis.

Kā vēsta vienība, sestā vieta virslīgas tabulā “kas noteikti nav pozīcija, ar ko varam būt apmierināti. Kā jau iepriekš atzīmējām, mērķi visos turnīros ir augstākie”.

“SynotTip” Latvijas futbola virslīgas kopvērtējumā pēc četrām kārtām līdere ar deviņiem punktiem ir pagājušās sezonas čempione “Spartaks”, bet “Riga” komanda tikusi pie pieciem punktiem, esot priekšā vienīgi “Metta”/LU un “Babīte”/”Dinamo” vienībām.

LA.lv