×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.6°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Piektdiena, 25. maijs, 2018
13. maijs, 2012
Drukāt

Futbolkluba “Fenerbahce” līdzjutēji iesaistās sadursmēs ar policiju

stambula2

Turcijas lielākajā pilsētā Stambulā 12.maija vakarā notika sadursmes starp policiju un simtiem vietējā futbolkluba “Fenerbahce” līdzjutēju, kuri pēc spēles ar šī kluba tradicionālo konkurentu “Galatasaray” ielauzās laukumā un mēģināja uzbrukt “Galatasaray” spēlētājiem.

Spēle notika “Fenerbahce” Šikri Saradžolu stadionā un beidzās ar neizšķirtu, bet nodrošināja futbolkluba “Galatasaray” uzvaru Turcijas futbola līgas čempionātā.

Policisti ar vairogiem aizsargāja “Galatasaray” spēlētājus laukumā, nodrošinot viņu aizbēgšanu uz ģērbtuvēm, un izklīdināja “Fenerbahce” līdzjutējus, lietojot piparu aerosolu. Līdzjutēji apmētāja policistus un spēlētājus ar plastmasas krēsliem un signālraķetēm.

Vardarbība turpinājās arī ārpus stadiona, kad “Fenerbahce” līdzjutēji apmētāja ar akmeņiem policijas automašīnu, apgāza un aizdedzināja divas citas policijas automašīnas, apgāza atkritumu urnas un dauzīja veikalu skatlogus.

Stambulā un citās Turcijas pilsētās notika arī sadursmes starp “Fenerbahce” un “Galatasaray” līdzjutējiem. Vienā šādā incidentā “Fenerbahce” līdzjutēji uzbruka vīrietim, kurš valkāja jaku ar “Galatasaray” simboliku, un viņu sadūra vēderā. Sadurtā veselības stāvoklis ir stabils.

Desmitiem tūkstoši “Galatasaray” līdzjutēju dažādās Turcijas pilsētās svinēja komandas uzvaru, darbinot automašīnu signāltaures, dejojot ielās un šaujot signālraķetes.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+