×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
29. maijs, 2016
Drukāt

Futurologs: 21.gadsimts būs masu migrācijas gadsimts (3)

Foto - LETAFoto - LETA

Turpinoties straujam nevienlīdzīgi izvietotu pasaules iedzīvotāju skaita pieaugumam, 21.gadsimts kļūs par masu migrācijas gadsimtu, šonedēļ notikušajā nākotnes tendenču forumā “LMT Smart Future” sacīja futūrists Rejs Hammonds.

Kā prognozēja futurologs, cilvēku skaits no pašlaik esošā 7,1 miljarda sasniegs 8,2 miljardus 2030.gadā, laikā līdz 2050. gadam pieaugs līdz deviņiem vai desmit miljardiem, bet gadsimta beigās uz planētas varētu dzīvot jau 11 miljardi cilvēku.

“Savienojot šo straujo iedzīvotāju skaita pieaugumu ar nevienmērīgu to izvietojumu, iegūsim globālu cilvēku kustību, masu migrāciju, kas būs novērojama visā pasaulē,” sacīja eksperts. “21.gadsimts būs masu migrācijas gadsimts.”

“Mums tam ir jāpiemērojas, mums tas ir jākontrolē, kā arī jāsaprot, ka tā ir nākotne, nav ceļa atpakaļ,” piebilda Hammonds.

Kā ziņots, šonedēļ Rīgā norisinājās nākotnes tendencēm veltīts forums “LMT Smart Future”, kurā pasaules līmeņa eksperti un Latvijas viedokļu līderi dalījās savās prognozēs par visdažādākajām tēmām – no tehnoloģijām, biznesa un ražošanas un beidzot ar pilsētvidi un enerģētiku.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Lai nestāsta, ka nav iespējams regulēt dzimstību. 21.gs. ir varas elites PASAKU STASTISANAS gadsimts.
    Acimredzamus brīnumus izdomā, kas nav spējīgi iziet elementārās loģikas testus pat pirmo līmeni. un ar baigi gudro seju to censas kadam iestāstīt.

    • Sāda antropogēnā slodze būtu neprāts un līdz šim jebkura sakariga sabiedrība to ir regulējusi. Jau 6mlj. pie esosa dzīvesveida ir stipri par daudz.

  2. Varbūt regulēt dzimstību? Nevajadzētu vairoties tiem, kas sevi nespēj nodrošināt.

Draugiem Facebook Twitter Google+