×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
2. septembris, 2014
Drukāt

“G Watch R” viedpulkstenis (1)

LG_G_Watch_8

Berlīnē notiekošajā izstādē “IFA 2014”, prezentēta jauna “Android WearTM” operētājsistēmas ierīce “LG G Watch R”, kas būs pasaulē pirmā pulksteņa veida mobilo sakaru ierīce.

“LG G Watch R” ir 1,3 collu diametra apaļš ekrāns, kas nodrošina teicamu attēlu kvalitāti un precizitāti pat spožā saulesgaismā, kā arī ierīci aplūkojot no jebkura skatu punkta. “LG G Watch R” piedāvā 4GB atmiņas kapacitāti, 512MB operatīvo atmiņu un 410mAh akumulatoru. Šī ierīce spēs darbināt visas saderīgās aplikācijas, kas pieejamas “Google Play” veikalā. “LG G Watch R” spēj darboties pat vienu metru zem ūdens līdz pat 30 minūtēm.

Ar vairākām “LG” veselības un fitnesa aplikācijām lietotāji var arī uzraudzīt savu sirdsdarbību. Turklāt viedie paziņojumi lietotājiem nodrošina svarīgus atgādinājumus par neatbildētiem zvaniem un īsziņām, gaidāmajām sanāksmēm, pasākumiem un laika prognozēm. “LG G Watch R” var lepoties ar dizainu, kas atgādina tradicionālu rokas pulksteni. Lietotājs var izvēlēties vairākus pulksteņu ciparnīcas veidus.

“Nēsājamo ierīču kategoriju nevar salīdzināt ar viedtelefoniem un planšetdatoriem,” stāsta “LG Electronics Mobile Communications Company” prezidents un izpilddirektors Jongs Seoks Pārks. “Nēsājamās ierīces ir arī aksesuāri, līdz ar to patērētāji vēlēsies vairāk nekā vienu, no kā izvēlēties.” “LG G Watch R” lielākajos tirgos tirdzniecībā nonāks šā gada ceturtā ceturkšņa sākumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mani nedaudz māc šaubas vai rakstu ilustrē viedpulkstenis…

Draugiem Facebook Twitter Google+