×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.1°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
20. septembris, 2014
Drukāt

G20 nolemj neizslēgt Krieviju (8)

Foto: LETA/AFPFoto: LETA/AFP

Australian Treasurer Joe Hockey (R) delivers his opening remarks during the Infrastructure and Investment Forum as moderator Catherine Tanna (L) listens at the G20 Finance Ministers and Central Bank Governors Meeting in Cairns on September 19, 2014. Finance ministers from G20 nations meet in Cairns this weekend as they grapple with how to achieve a lift in global growth by two percent while being held back by a sickly eurozone recovery. AFP PHOTO/William WEST

Austrālija, kas sestdien Kērnsā rīko G20 finanšu ministru sanāksmi, paziņojusi, ka organizācija nolēmusi neizslēgt Krieviju, neskatoties uz tās agresiju pret Ukrainu.

“Durvis saziņai vienmēr būs vaļā, lai risinātu daļu no saspīlētajām ģeopolitiskajām situācijām, kurās iesaistīta Krievija,” norādīja Austrālijas finanšu ministrs Džo Hokejs.

Pārējās G20 dalībvalstis izlēmušas, ka Krievijai organizācijas sanāksmē jāpiedalās, piebilda ministrs.

“Lai vienu no pusēm dažādu iemeslu dēļ izslēgtu, tas prasa visu G20 pušu piekrišanu,” atzina Hokejs. “Viņi [krievi] ir G20 locekļi. Mēs sagaidām, ka viņi piedalīsies G20 sanāksmēs.”

Maskava jau iepriekš bija nosūtījusi savu delegāciju dalībai Kērnsas sanāksmē.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

 1. Vai tad G-20 varētu iztikt bez kaviāra vakariņās? Nu nē taču !!! Un kam tad Merkele sēdēs blakus? Nu nebūsim taču naivi – bez Krievijas pat Obama nespers ne soli.

 2. pasaki veel ka Ukraina kaadu kodolieroci bez Krievijas ir kaadreiz arii radijusi…
  To, ka kodolieroci nevar atrasties valstii, kur tos jebkuraa briidii var sagrabt labais sektors vai Kolomoiska bandas, to laikam saprot visaa pasaulee. Tacu nav izslegts, ka no kodolatkritumiem, ko Ukraina par naudu ieved glabat savaa valstii, taa apdraudot savu pilsonu veselibu, varbuut arii var kaut ko uzmeistarot..

  • 1. Krievi neko nav “radījuši”, viņi kodolieroču tehnoloģiju nozaga no amerikāņiem.
   2. Runājot par “labo sektoru” — Krievijā tāds jau sen valda. Vai tu, daunīt, uzskati ka Pūķina krievnacisti ir “sociālisti”? 🙂

 3. Žīdi veicina Krievijas agresiju pret kaimiņvalstīm. Tas kā jau ierasts no sanaidošanas sērijas un pelnīšanas no karadarbības.

 4. Mēs latvieši nākamreiz būsim gudrāki un draudzēsimies ar Krieviju tieši tāpat kā to dara Somi un neklausīsim saimnieka komandām riet.

  • Tu, vecais draņķi, klausīsi mani un nevirināsi savu bezzobaino muti tik daudz! Vai tu domā, ka citi tavu smaku var paciest?

  • ne viens jau ar krieviem nekasaas, vinji ir agresiivi un meegjina uzstiept savu kkaadu “pareizo” viedokli… vinjiem nav miera, ne citiem, kas ir kaiminji…

 5. Redziet kā vienkārši krievi ar saviem iznicinātājiem iedzina lielas bailes ASV, Kanādai, Anglijai un citiem, ka Austrālijā tika mainīta nostāja par Krievijas izslēģšanu no G20. Tagad arī Austrālija, kas pavisam nesen skaidri teica, ka Autrsālijas teritorijā organizētajā forumā G20 Krievija netiks ielaista. Redziet ko nozīmē kodolieroči. Tāpēc jau savlaicīgi Krievija prognozējot, lai noņemtu kādu piekāpšanos Ukrainas priekšā, vienojās par Ukrainas robežu nemainību, ko parakstīja arī ASV, Lielbritānija, Krievija, lai tikai no Ukrainas izvestu uz Krieviju visas kodolraketes. Šodien ir labi redzams ka Ukraiņi tika apjāti. Ja šodien Ukraiņiem būtru bijušas kodoraketes visa šī ļembasta no Krievijas puses nebūtu bijis. Krievijai nevar uzticēties un pakļauties. Ja pienāk tas brīdis, tad ir jācīnās uz dzīvību un nāvi, kā to darīja savā laika Somi, noguldot desmitus tūkštošus Krievijas kareivju. Mums latviešiem ikkatru brīdi ir jābūt gataviem uz šo cīņu, jo atskaitot Krievijas karaspēku, pie mums pašiem Latvijā ir iezīmējusies arī “fronte”. Tad cīņa būs divās frontēs. Būsim stipri pret katru naidnieku!

Draugiem Facebook Twitter Google+