Mobilā versija
Brīdinājums +4.8°C
Vilnis, Raimonds, Laine
Sestdiena, 29. aprīlis, 2017
11. aprīlis, 2017
Drukāt

G7 nevienojas par jaunām Sīrijas sankcijām (2)

G7 valstu ārlietu ministri nav spējuši vienoties par jaunu sankciju noteikšanu Sīrijas prezidentam Bašaram al Asadam vai viņa sabiedrotajai Krievijai. AP/LETAG7 valstu ārlietu ministri nav spējuši vienoties par jaunu sankciju noteikšanu Sīrijas prezidentam Bašaram al Asadam vai viņa sabiedrotajai Krievijai. AP/LETA

G7 valstu ārlietu ministri nav spējuši vienoties par jaunu sankciju noteikšanu Sīrijas prezidentam Bašaram al Asadam vai viņa sabiedrotajai Krievijai, otrdien paziņoja Itālijas ārlietu ministrs Andželīno Alfāno.

“Šobrīd nav vienprātības par jaunām sankcijām kā efektīvu instrumentu,” sacīja ministrs.
“Pavisam noteikti ir atšķirīgi viedokļi,” norādīja Alfāno, piebilstot, ka G7 valstu ministri no jauna apstiprinājuši atbalstu līdzšinējām sankcijām.

Jautājumu par jaunu sankciju noteikšanu G7 sanāksmē bija izvirzījis Lielbritānijas ārlietu ministrs Boriss Džonsons.

Kā pirmdien sacīja britu ministrs, pastāv iespēja noteikt “tālākas sankcijas dažām Sīrijas militārpersonām un dažām Krievijas militārpersonām, kas ir bijušas iesaistītas Sīrijas militāro centienu koordinēšanā”.

Alfāno otrdien norādīja, ka Romai “sankcijas ir instruments, nevis mērķis pats par sevi”, kā arī brīdināja par soļiem, kas Krieviju varētu izolēt un iedzīt “stūrī”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Cieš jau pati Krievija par savām izdarībām, tā ka te viss ir loģiski. Un nekas graujošs ar sankciju noteicējiem arī nav noticis. Tā ka tava loģika tāda visai šķidra, lai neteiktu vairāk, ka tās vispār nav.

  2. Tas nozīmē, ka G7 valstu vidū ir tie, kas neatbalsta teroristus sīrijā un negrib turpmāk financēt tos kas veic teroraktus Eiropā. Kā arī negrib ciest no apsolūti nepamatotām sankcijām pret Krieviju, kas ir graujošas pašiem sankciju iniciatoriem.

Dienas klāt pie atvaļinājuma, ja ir bērns vai jākopj slimnieks. Ierosinājums EiropāEiropas Komisija ierosina noteikt labākus vecāku atvaļinājuma standartus
Draugiem Facebook Twitter Google+