×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
16. marts, 2014
Drukāt

G7 samits bez Putina varētu notikt Londonā (5)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

“Lielā septītnieka” valstis patlaban strādā pie plāna, lai pasaules industriāli attīstīto valstu samitu sarīkotu bez Krievijas un tās prezidenta Vladimira Putina, vēsta vācu žurnāls “Spiegel”.

Sākotnēji bija paredzēts, ka G8 samits notiks jūnija sākumā Sočos, tomēr, reaģējot uz Krievijas agresiju Krimā, visi Krievijas “astotnieka” partneri atteikušies tajā piedalīties.

“Spiegel”, atsaucoties uz avotiem Vācija valdībā, vēsta, ka Lielbritānijas valdība ierosinājusi samitu pārcelt uz Londonu.

Turklāt G7 samits Londonā varētu notikt pat agrāk nekā plānotais Soču samits.

Tādā veidā Krievija faktiski zaudētu G8 valsts statusu, norāda izdevums.

Vācijas valdība arī plāno atteikties no Leipcigā aprīlī plānotajām Vācijas-Krievijas valdību konsultācijām.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Krievija G7 grupējumā tika uzņemta tikai aiz žēlastības. Tā tur neiederas.

  2. Es nesaprotu kapēc vajadzeja parkapt 21.02.2014. gada noslegtu līgumu? Jā Vacija un Francija ne iebildeja pret bruņotu varu parņemšanu tad tas bija iekļauta kadai talak iejošai ricibai.

  3. Bet Putins tam visam liek virsū resnu nikolaju !! Viņam nav bailes no visām šīm sankcijām. Gan jau krievu mužiks visu pacietīs ! Un smiekli nāk par šīm rietumu sankcijām .Nožēlojamie ,alkatīgie kapitālisti — izaudzināja čūsku sev azotē ! Viņi taču dēļ taukaina hamburgera ir gatavi visu pārdot, lai tikai nezaudētu ne mazāko daļiņu no sava komforta .Tā kā mēs vēl redzēsim ne vienu vien morālo kroplību no rietumu puses !!!

  4. PSRS tika iedzīta bankrotā, to pašu var panākt ar krievnacista Pūķina psrs. Jau tagad Maskavas birža krīt, tāpat kā rubļa vērtiba.

  5. Šie G7 vadītāji neizprot,ka vienīgā atbilstošā reakcija pret Krieviju būtu visas Krievijas un VISU krievu starptautiska izolācija un ka esošo problēmu bez spēka pielietošanas var atrisināt tikai paši Krievijas iedzīvotāji. Kad viņi ieraudzīs,ka pasaule no viņiem riebumā novēršas, tad viņi arī sāks domāt,kādēļ.

Draugiem Facebook Twitter Google+