×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
29. janvāris, 2015
Drukāt

Gacho dodas trešajā “Spēka tūrē”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Šī ir trešā “Spēka tūre”, kurā dodas pēdējos gados ievērojamu popularitāti guvušais elektroniskā hiphopa mākslinieks. Iepriekšējās divas koncertsērijas norisinājās 2012. gadā un 2013. gadā. Pēc mūziķa menedžmenta ziņām, to laikā mūziķis sniedza ap 20 koncertu, kurus apmeklēja apmēram 20 000 cilvēku. “Iepriekšējās divas tūres bija maksimālas enerģijas piesātināti koncerti ar vienkārši nenormāli pozitīvu lādiņu – gan mums no publikas, gan publikai no mums. Pēc otrās “Spēka tūres” mēs šīs sajūtas savtīgi paturējām sev, lai tās pārveidotos mūzikā, un vairāk nekā pusotru gadu nosēdējām pie albuma “Smaids līdz ausīm”. Šogad, pēc divu gadu pauzes, atgriežamies atpakaļ ar trešo “Spēka tūri”, kurā izpildīsim gan veco klasisko, gan jaunā albuma materiālu,” tā par gaidāmajiem koncertiem teic Gacho, atklājot, ka “Spēka tūres” Liepājas koncertā pievienosies arī hiphopa mākslinieks Edavārdi.

Hiphopa izpildītājs ar skatuves vārdu “Gacho”, īstajā vārdā Gatis Irbe, šogad dodas jau trešajā koncertsērijā ar nosaukumu “Spēka tūre”, februārī piedāvājot deviņus koncertus Latvijā un vienu uzstāšanos Lielbritānijā, Birmingemā. Tūre noslēgsies 14. martā, kad Gacho no jauna pulcēs fanus lielkoncertā Rīgā, koncertzālē “Palladium”.

Albuma “Smaids līdz ausīm” dziesmas Gacho mēģinājis veidot pēc iespējas atšķirīgākas citu no citas gan žanriski, gan arī izpildījuma ziņā, tomēr saglabājot kopējo albuma koncepciju – radīt pozitīvas emocijas katra klausītāja sirdī.

Tikko Gacho publicējis albuma jaunāko singlu – kompozīciju “Viss ir pa īstam”, kas ir jau otrais singls no pērn klajā nākušā albuma “Smaids līdz ausīm”. Skaņdarba mūziku producējuši divi producenti – zviedrs Rasmuss Kantoregi un Valdis Konstants. Dziesmā piedalās arī jaunais grupas dalībnieks, dziedātājs Justs Sirmais. “Viss ir pa īstam” tapis arī režisora Andra Gaujas (“Ģimenes lietas”, “Izlaiduma gads”) veidots videoklips, kura galvenajās lomās iejūtas pats Gatis Irbe, kā arī M. Čehova Rīgas Krievu teātra aktrise Natālija Smirnova.

“Dziesma pēc būtības ir diezgan trausls mīlas stāsts, kuram bija nepieciešama spēcīgi profesionāla pieeja, lai kādā brīdī kaut kas nenoietu greizi un mūsu ideja stāstam tiktu parādīta tā, kā iedomājāmies,” stāsta Gacho. “Tā kā ar Andri bijām strādājuši iepriekš, dodot savu mūziku viņa filmai “Izlaiduma gads”, iedomājāmies piedāvāt režisoram izmēģināt spēkus mūsu lauciņā, un viņš piekrita.” Tikmēr A. Gauja piebilst: “Man šķiet vērtīgi laiku pa laikam izrauties no ierastās komforta zonas – autorkino režisora lomas “tēlošanas”. Šajā gadījumā izaicinājums bija tas, vai spēšu uztaisīt savā mūžā pirmo elektro-hiphopa klipu tā, lai džekiem patīk. Sanāca ne tikai spilgts iznākums, bet arī iepazinu Gacho komandu kā atsaucīgus un patiešām foršus cilvēkus.”

Varbūt noder

“Spēka tūre”

4. II Jelgava, klubs “Jelgavas krekli”

6. II Liepāja, klubs “Fontaine Palace”

7. II Madona, klubs “Smeceres krogs”

13. II Jelgava, klubs “Jelgavas krekli”

14. II Saldus, klubs “Ciecere”

21. II Lielbritānija, Birmingema, “Honey Club Birmingham”

27. II Tukuma kultūras nams

28. II Valmieras “Multiklubs”

14. III Rīga, tūres noslēgums “Palladium”

Biļetes “Biļešu servisa” kasēs, www.bilesuserviss.lv, koncertu notikuma vietās.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+