Mobilā versija
Brīdinājums +8.6°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. marts, 2014
Drukāt

Gacho prezentē jauno singlu

Foto - LetaFoto - Leta

Gacho (Gatis Irbe) kocertu sērijas "Spēka Tūre" noslēguma koncerts koncertzālē "Palladium".

Pašmāju mūziķis GACHO prezentējis savu jaunāko singlu “Mans Festivāls”.

“Mans Festivāls” ir kā spogulis vairākumam sabiedrības, kas ikdienas problēmas atstāj malā, metoties nedēļas nogaļu ballīšu apskāvienos. Bezrūpība, pārspīlēta drosme, bravurība, pašironija, “ir labi kā ir” kamēr vien ir ballīte un esi prom no problēmām, pašapmāns reibumā, un tā joprojām, ir galvenie motīvi, kuri caurvij “Manu Festivālu”. Stāsta morāle tiek atstāta klausītāja ziņā.

Šis ir pirmais singls no GACHO gaidāmā otrā studijas albuma, kurš tiks izdots maijā. Dziesmā arī piedalās jaunais grupas dalībnieks Justs Sirmais.

Pie singla muzikālā noformējuma strādājis daudzsološais jaunais producents Valdis “Ashtone” Konstants, bet video veidojis talantīgais videomākslinieks DREE.

GACHO “Mans Festivāls”:

Pievienot komentāru

Starpkontinentālas mūzikas pērles festivālā "Porta"29. oktobrī izbaudīt spožu pasaules mūzikas mākslinieku sniegumu aicina jau sešpadsmitais pasaules mūzikas festivāls "Porta".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+