×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
15. septembris, 2015
Drukāt

Gada auto rudens cēliens

Foto - Raimonds VolontsFoto - Raimonds Volonts

"Fiat 500X" pirmajā "Latvijas Gada auto 2016" pretendentu izbraukumā pie Siguldas.

Vasaras brīvdienas beigušās, un konkurss atsākas ar pilnu sparu. Kā jau “Latvijas Gada auto” konkursā  iegājies, rudens cēliens ir pats spraigākais gan organizatoriem, gan dalībniekiem un žūrijai.

Pirmais “Mediju testa brauciens”, kura mērķis ir dot iespēju mediju pārstāvjiem un konkursa žūrijai iepazīties ar jaunākajiem automobiļiem un konkursa pretendentiem vienkopus, jau notika maijā. Otrais izbrauciens notiks sestdien, 19. septembrī, kad pretendentu kolonna no Rīgas dosies gar līča Kurzemes piekrasti Rojas virzienā. Tātad jaunie automobiļi pa ceļam piestās vairākos jūrmalciemos. Dalībnieka automobilim ir jāpiedalās vienā obligātajā konkursa “Latvijas Gada auto” pasākumā, lai kvalificētos balsojumam, un tas būs “Lielais testa brauciens”, kurā trīs dienu garumā (6. – 8. novembrī) žūrija veiks izmēģinājuma braucienus. Pēc “Lielā testa brauciena” žūrija veiks balsojumu par automobiļiem, kuri iekļūs finālā un turpinās cīņu par “Latvijas Gada auto 2016” titulu un uzvarētājiem papildu nominācijās. Pirms tam, 3. oktobrī, Rīgā, pie tirdzniecības centra “Mols”, notiks vēl viens īpašs uz publiku orientēts pasākums – “Latvijas Gada auto klientu testa diena Molā”.

Sestdienas brauciens būs zīmīgs ar to, ka tajā savu dalību ir apstiprinājuši divi Vācijas lielā trijnieka pārstāvji, proti, tiešie konkurenti “BMW X6” un “Mercedes-Benz GLE Coupe”. Bez šiem luksusa automobiļiem rudens “Mediju testa braucienā” piedalīsies arī “Fiat 500X”, “Jeep Renegade”, “Subaru Outback”, “Suzuki Vitara”, “Mazda 2”, “Mazda CX-3” un “Ford S-Max”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+