Mobilā versija
Brīdinājums -0.1°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
15. septembris, 2015
Drukāt

Gada auto rudens cēliens

Foto - Raimonds VolontsFoto - Raimonds Volonts

"Fiat 500X" pirmajā "Latvijas Gada auto 2016" pretendentu izbraukumā pie Siguldas.

Vasaras brīvdienas beigušās, un konkurss atsākas ar pilnu sparu. Kā jau “Latvijas Gada auto” konkursā  iegājies, rudens cēliens ir pats spraigākais gan organizatoriem, gan dalībniekiem un žūrijai.

Pirmais “Mediju testa brauciens”, kura mērķis ir dot iespēju mediju pārstāvjiem un konkursa žūrijai iepazīties ar jaunākajiem automobiļiem un konkursa pretendentiem vienkopus, jau notika maijā. Otrais izbrauciens notiks sestdien, 19. septembrī, kad pretendentu kolonna no Rīgas dosies gar līča Kurzemes piekrasti Rojas virzienā. Tātad jaunie automobiļi pa ceļam piestās vairākos jūrmalciemos. Dalībnieka automobilim ir jāpiedalās vienā obligātajā konkursa “Latvijas Gada auto” pasākumā, lai kvalificētos balsojumam, un tas būs “Lielais testa brauciens”, kurā trīs dienu garumā (6. – 8. novembrī) žūrija veiks izmēģinājuma braucienus. Pēc “Lielā testa brauciena” žūrija veiks balsojumu par automobiļiem, kuri iekļūs finālā un turpinās cīņu par “Latvijas Gada auto 2016” titulu un uzvarētājiem papildu nominācijās. Pirms tam, 3. oktobrī, Rīgā, pie tirdzniecības centra “Mols”, notiks vēl viens īpašs uz publiku orientēts pasākums – “Latvijas Gada auto klientu testa diena Molā”.

Sestdienas brauciens būs zīmīgs ar to, ka tajā savu dalību ir apstiprinājuši divi Vācijas lielā trijnieka pārstāvji, proti, tiešie konkurenti “BMW X6” un “Mercedes-Benz GLE Coupe”. Bez šiem luksusa automobiļiem rudens “Mediju testa braucienā” piedalīsies arī “Fiat 500X”, “Jeep Renegade”, “Subaru Outback”, “Suzuki Vitara”, “Mazda 2”, “Mazda CX-3” un “Ford S-Max”.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+