Mobilā versija
+3.7°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
13. decembris, 2013
Drukāt

Gada balva enerģētikā pasniegta inženierzinātņu doktoram Vilnim Krēsliņam

Pasniedz Gada balvas enerģētikā

Fizikālās enerģētikas institūta vadošajais pētnieks Vilnis Krēsliņš ar galveno, profesora Alfrēda Vītola vārdā nosaukto, Gada balvu par izcilu mūža devumu enerģētikā 2013. gadā Latvijas Zinātņu akadēmijas un AS "Latvenergo" rīkotā konkursa "Gada balva enerģētikā" laureātu sveikšanas ceremonijā.

Gada Balva enerģētikā par izcilu mūža devumu šodien pasniegta inženierzinātņu doktoram Vilnim Krēsliņam, informēja AS “Latvenergo” preses sekretāre Sandra Vējiņa.

Krēsliņš ir daudzu ideju un publikāciju autors, augstas klases speciālists energosistēmu operatīvās un tehnoloģiskās vadības jomā.

Par nozīmīgu devumu enerģētikā gada balvu saņēma Ivars Raņķis. Savukārt par panākumiem enerģētikā jaunajiem zinātniekiem gada balvu saņēma Oļegs Borščevskis, Linards Grigāns, Jevgeņijs Kucajevs, Lana Migla, Mārtiņš Silarājs.

Šodien tika sumināti arī labākie kvalifikācijas, bakalaura, maģistra un inženierprojektu darbu autori.

Gada balvas pasniedz AS “Latvenergo” sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju, lai motivētu Latvijas zinātniekus veikt pētījumus, īpaši lietišķos pētījumus enerģētikas attīstības un inovāciju vides veicināšanā.

Pievienot komentāru

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+