×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.1°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Pirmdiena, 21. maijs, 2018
4. janvāris, 2013
Drukāt

Gada cilvēks

Mūsu lasītājiem jautāju, kurš būtu pelnījis Gada cilvēka titulu.


 

Ēvalds Bratka Valkā: “Ministru prezidents Valdis Dombrovskis. Viņš visu iznesis, lielāko kritiku izturējis. Cilvēki jau nesaprot, kas ir grūtums. Pēc kara bija grūti, tad bija nabadzība un bads. Bet tagad cilvēki ir izlaidušies un negrib vairs strādāt. Pie tā, ka darba nav, jau ne tikai valdība vainīga. Latvieši tagad brauc uz ārzemēm laimi meklēt, tikmēr zeme Latvijā paliek neapstrādāta.”

Žanis Grīnbergs Kuldīgā: “Par Gada cilvēku uzskatu premjeru Valdi Dombrovski. Nacionālo jautājumu tur augstu un arī Briselē mūs aizstāv. Vienīgi šur tur viņa dūre tomēr varēja būt cietāka.”

Antonija Bīriņa Salaspilī: “Uzskatu, ka tāds gods pienāktos Valdim Dombrovskim. Man radies priekšstats, ka viņš ir nesavtīgs cilvēks, kas par savu labumu maz domā.”

Velga Balode Siguldā: “Es šogad gada ievērojamākā cilvēka godu dotu akadēmiķim Jānim Stradiņam. Viņš ir ļoti vienkāršs un nav augstprātīgs, lai arī ir zinātnieks, profesors un ļoti gudrs cilvēks.”

Inga Mazure Rīga: “Atbalstu Aizsardzības ministrijas parlamentāro sekretāru Veiko Spolīti. Viņam ir atklāta valoda. Manuprāt, viņš nākotnē varētu būt arī Latvijas prezidents.”

Pēteris Baranovskis Daugavpilī: “No ekonomiskā viedokļa man patīk ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts. Viņš reāli dara, kaut viņam arī pretojas. Ir nosvērts.”

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+