×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.0°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
7. oktobris, 2013
Drukāt

“Gada jaunais autovadītājs” titula ieguvējs šogad – puisis no Lojas

LETALETA

Nedēļas nogalē Biķernieku kompleksajā sporta bāzē konkursa “Gada jaunais autovadītājs 2013” titulu izcīnīja Roberts Lapsiņš no Lojas, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja pasākuma organizētāji.

 

Konkursa finālisti demonstrēja savu auto vadīšanas prasmi un zināšanas par ceļu satiksmes noteikumiem.

Otrajā vietā ierindojās Jēkabs Brauers no Vecpiebalgas, kuram liktenīgi izrādījās divi teorētiskā eksāmena jautājumi. Trešajā vietā – Jānis Rakitovs no Balviem. Ar labiem rezultātiem konkursā piedalījās arī vienīgā meitene, kurai izdevies iekļūt starp 30 labākajiem – ķekavniece Justīne Sevčenoka.

Roberts Lapsiņš un Justīne Sevčenoka mājup devās ar jauniem velosipēdiem no veikala “X Sports”. Gada jaunais autovadītājs saņēma balvā arī degvielu no “Statoil Fuel&Retail Latvia” 100 latu vērtībā un “Good Year” riepu komplektu. Trīs godalgoto vietu ieguvēji tika pie piemiņas kausiem, Justīne saņēma pārsteiguma balvu no Drošas Braukšanas skolas (DBS) – drošas un ekonomiskas braukšanas kursus -, bet visi fināla dalībnieki saņēma dāvanu kartes no “Ātruma Cilts” kartinga halles un “Red Bull”.

Kopumā konkursā “Gada jaunais autovadītājs” šogad piedalījās vairāk nekā 800 dalībnieku, kas ir par trešdaļu vairāk nekā pērn. Gandrīz 200 no viņiem sekmīgi nokārtoja konkursa teorētisko kārtu internetā un izcīnīja iespēju startēt vienā no sešiem pusfināliem.

Konkursa finālā iekļuva 30 jaunieši no visas Latvijas, kuri uzrādīja labus rezultātus konkursa teorētiskajā kārtā un ierindojās pirmajā pieciniekā Kuldīgas, Gulbenes, Valmieras, Liepājas, Bauskas un Rīgas pusfinālos.

Konkursu “Gada jaunais autovadītājs” organizē Ceļu satiksmes un drošības direkcija (CSDD) sadarbībā ar raidījumu “Zebra”. Pateicoties “Statoil Fuel&Retail Latvia” un DBS atbalstam, konkursa pusfināli notika sešās dažādās Latvijas pilsētās, sniedzot bezmaksas iespēju jauniešiem vecumā no 16 līdz 18 gadiem pierādīt savas topošā autovadītāja prasmes, kā arī zinošu instruktoru uzraudzībā pārbaudīt sevi dažādās situācijās uz ceļa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+