Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
5. augusts, 2014
Drukāt

Gada karstākajā dienā slimnīcās nogādāti 22 saules upuri

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Pirmdien, kad Latvijā tika sasniegts karstuma rekords, 22 cilvēki nonākuši slimnīcā saistībā ar karstuma izraisītām veselības komplikācijām.

Kā aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā, starp karstuma upuriem bijuši arī astoņi bērni. Jaunākajam bērnam bijuši pieci mēneši, vecākajam – 12 gadi.

Piecus mēnešus un 12 gadus vecas meitenes nogādātas slimnīcā ar ļoti augstu temperatūru. Abas visu dienu uzturējušās saulē un uzņēmušas nepietiekamu šķidruma daudzumu.

Slimnīcā nogādātas arī gadu un četrus mēnešus un trīs gadus vecas meitenes, kuras vairākas stundas kopā ar pieaugušajiem uzturējušās pie ūdens.

Karstuma dēļ slimnīcā nonākušas arī divas gados vecas sievietes – 79 un 81 gadu vecām sirmgalvēm kļuvis slikti, ilgstoši uzturoties piekarsušās telpās.

Citi karstuma upuri nonākuši mediķu aprūpē, ilgstoši strādājot vai atpūšoties saulē vai pārkarsušās telpās.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.6
Alūksne +4.2
Daugavpils +4.8
Saldus +2.7
Liepāja +3.9
Jelgava +4.0
Ventspils +4.7
Limbaži +4
Madona +4.6
Rēzekne +4.4
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+