Latvijā
Rīga

Gada kauns. Ušakovs: “Pelnīti piedzeršos!” 28

Foto LETA/ LA kolāža

Gada nogalē atskatāmies uz dažādiem notikumiem Latvijas dzīvē – par ko jāpriecājas, par ko jākaunas, ar ko jālepojas un ko labāk būtu aizmirst.

“Jau biju samierinājies, ka rezultāts nebūs teicams, jo, taupot līdzekļus, netika veikta ielas pilna rekonstrukcija. Tomēr tik šausmīgu rezultātu nebiju gaidījis,” tā šoruden pabeigto Krišjāņa Barona ielas remontu Rīgā “LA” komentēja topošais pilsētplānotājs Viesturs Krūmiņliepa.

Viņam piekrita daudzi rīdzinieki: zem katras kritikas bija gan darbu plānošana, gan to kvalitāte, gan arī pašlaik redzamais iznākums. Apmierināti nebija arī Rīgas domē, un augustā amatu zaudēja Satiksmes departamenta direktors Vitālijs Reinbahs. Rīgas mērs Nils Ušakovs vēlāk medijiem atzina, cik murgaina bijusi šo remontdarbu organizācija, un pieļāva, ka vienreiz dzīvē piedzersies par to, ka šis posms viņa dzīvē ir beidzies. Tomēr Ušakovs šo apņemšanos pagaidām nav izpildījis un tagad “LA” sola: “Kad pa ziemu un pavasari salabos visus sīkumus un sastādīs vairāk nekā simt koku, 6000 krūmu un vairāk nekā 4000 ziedu stādu, šī būs skaistākā un zaļākā iela Rīgā. Un tad es varēšu izpildīt solīto un pelnīti piedzeršos!”

Mācīties no kļūdām un analizēt savas darbības Barona ielas rekonstrukcijā sola arī būvnieki – uzņēmumi “Binders” un “Ceļu pārvalde”.


Visu 2016. gada Latvijas notikumu apskatu lasi “Latvijas avīzes” 30. decembra numurā vai e-izdevumā.

Saistītie raksti
LA.lv