Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gada nogales horoskops. No kādas nastas katrai zodiaka zīmei jāatbrīvojas līdz Jaungadam? 16

Foto – Fotolia

Auns

Protams, mēs visi gribam ieņemt līderu pozīcijas, bet vai vērts tā bēdāties, ja pēkšņi izrādījies, ka neesi pirmajā vietā? Zvaigznes Aunam iesaka mest pie malas visus pārdzīvojumus par neīstenotiem plāniem un neapmierinātām ambīcijām aizejošajā gadā. Vienkārši dari visu, kas tavos spēkos, lai nenāktos nožēlot savu rīcību nākotnē. Rīkojies tikai savā labā un savā vārdā, bet ne tāpēc, lai gūtu atzinību citu acīs.

Vērsis

Vēršiem jānoslēdz miers pašiem ar sevi un jāatlaiž savas neveiksmes. Jā, mēs visi reizēm kļūdāmies. Bet vienkārši ir nepieciešams izdarīt secinājumus un dzīvot tālāk, nevis grauzt sevi no iekšpuses.

Dvīņi

Pacenties aizmirst par garām palaistām iespējām un nevaino sevi visās pasaules nelaimēs. Diemžēl nevienam no mums nepiemīt superspējas, lai varētu paspēt visu un uzreiz. Tāpēc kaut ko palaist garām ir tikai normāli. Citreiz vienkārši esi uzmanīgāks. Bet, ja sāksi ieciklēties, vari palaist garām arī tās iespējas, kuras tev dāvās nākotne.

Vēzis

Šogad tev tomēr jāliek mierā “čemodāns bez roktura”. Tajā droši vien glabās cerības reiz atrast ceļu uz to cilvēku sirdi, kas tev reiz bijuši dārgi. Tomēr tie vairs nav tavi cilvēki. Nav vērts pārdzīvot par aizgājušiem cilvēkiem vai attiecībām – tāda ir dzīve. Un tavs uzdevums ir padarīt savu nākotni košu un gaišu. Un neatgriezties pagātnē.

Lauva

Samierinies ar noraidījumu. Tu nekad nepatiksi visiem, un tam tā arī nav jābūt. Tā vienkārši nenotiek. Vienmēr atradīsies kāds, kurš pazeminās tavu cilvēcisko vērtību. Ja tev kāds nepatīk – atsaki, iemācies pateikt “nē”.

Jaunava

Pārstāj no sevis prasīt pārāk daudz. Tu neesi brīnumdaris, un, jā, tev ir tiesības kļūdīties. Ideālu cilvēku vienkārši nav. Ja pagātnē esi kļūdījies, izdari secinājumus un dzīvo tālāk!

Svari

Atstāj savas bailes no vientulības vecajā gadā. Iepazīsties tuvāk pats ar sevi. Izjūti sevi. Vientulības sajūta un vientulība ir divas dažādas lietas. Pat vienatnē ar sevi vari justies laimīgs un apmierināts ar dzīvi. Ieklausies beidzot sevī!

Skorpions

Jā, katrs no mums savu reizi ticis nodots. Bet tagad nav vērts sevi mocīt ar neuzticību pret visiem cilvēkiem pēc kārtas. Tas grauj tevi pašu. Pasaule ir skaista vieta, un tajā ir daudz pārsteidzošu un labu cilvēku. Nav vērts ļaut vienam nenozīmīgam cilvēkam sagraut tavu uzticēšanos visiem pārējiem cilvēkiem.

Strēlnieks

Pārstāj steidzināt notikumus. Viss rit savu gaitu, bet steidzoties tu to izjauc. Un pēc tam pašam var nākties nožēlot. Bet, ja kaut ko nepaspēji izdarīt – nepārdzīvo. Neviens nevar būt vairākās vietās vienlaicīgi.

Mežāzis

Nav vērts pārdzīvot, ja gadījies zaudēt paškontroli un nevaldīt pār situāciju. Tas ir normāli. Ne visu ir mūsu spēkos kontrolēt – reizēm pat ne sevi pašu. Elpo mierīgi un nākamajā gadā centies nepārdzīvot par nenozīmīgām lietām.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Beidz pārdzīvot, ja citi nav izpildījuši tev dotos solījumus. Lai tas paliek uz viņu sirdsapziņas. Jā, iespējams, varētu būt sarežģīti, bet tu tiksi galā. Tici cilvēkiem. Viens nelietis dzīvē nenozīmē, ka visi pārējie ir tādi paši.

Zivis

Gada nogalē pārskati savu kritisko attieksmi pret citiem cilvēkiem. Nav vērts tik ļoti pārdzīvot par katru sīkumu. Bet, ja kāds kritizē tavu iemīļoto darbu vai nodarbošanos, nepievērs tam uzmanību. Tici sev un centies kļūt labāks cilvēks!

LA.lv