Mobilā versija
+2.0°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
4. aprīlis, 2016
Drukāt

“Gada preču zīme 2015”

Foto - LETAFoto - LETA

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (no labās) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš pasniedz balvu SIA "Milzu" pārstāvim par pirmo vietu kategorijā "Gada preču zīme - Latvijai" konkursa "Gada preču zīme" uzvarētāju apbalvošanas ceremonijā 2015. gada 23. aprīlī.

Patentu valde un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera jau ceturto reizi organizē konkursu “Gada preču zīme”, kuram pieteiktas 83 vietējās izcelsmes uzņēmējdarbību popularizējošas preču zīmes.

Šo preču zīmi piešķir uzņēmējiem, kuriem ir vislabākās preču zīmes un kuri saskata rūpnieciskā īpašuma aizsardzības sistēmas priekšrocības uzņēmumu ilgtermiņa konkurētspējas un produktivitātes paaugstināšanā. Nosakot konkursa “Gada preču zīme” uzvarētāju, ņem vērā gan žūrijas vērtējumu, gan sabiedrības balsojumu – to šogad vēl iespējams izdarīt Patentu valdes internetvietnē http://ej.uz/GPZ-Balso līdz 7. aprīlim.

Apbalvojums tiks piešķirts divās kategorijās: “Gada preču zīme – Latvijai” un “Gada preču zīme – pasaulei”, un tos pasniegs Pasaules intelektuālā īpašuma dienā 26. aprīlī.

 

Pievienot komentāru

"Mežvidu" tomātu karaļi pārstrādās arī ogas un kaņepes (6)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi.
Pasaulē
Gribējām, kā labāk, sanāk, kā vienmēr: Valsts izģērbj mazo uzņēmēju (10)Iecere no nākamā gada 1. janvāra noteikt minimālo sociālās apdrošināšanas iemaksu līmeni izpelnījusies ievērojamu pretestību, jo uzņēmēji brīdina, ka labie nodomi var beigties ar bēdīgām sekām.
Draugiem Facebook Twitter Google+