Mobilā versija
Brīdinājums +2.5°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
4. aprīlis, 2016
Drukāt

“Gada preču zīme 2015”

Foto - LETAFoto - LETA

Tieslietu ministrs Dzintars Rasnačs (no labās) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš pasniedz balvu SIA "Milzu" pārstāvim par pirmo vietu kategorijā "Gada preču zīme - Latvijai" konkursa "Gada preču zīme" uzvarētāju apbalvošanas ceremonijā 2015. gada 23. aprīlī.

Patentu valde un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera jau ceturto reizi organizē konkursu “Gada preču zīme”, kuram pieteiktas 83 vietējās izcelsmes uzņēmējdarbību popularizējošas preču zīmes.

Šo preču zīmi piešķir uzņēmējiem, kuriem ir vislabākās preču zīmes un kuri saskata rūpnieciskā īpašuma aizsardzības sistēmas priekšrocības uzņēmumu ilgtermiņa konkurētspējas un produktivitātes paaugstināšanā. Nosakot konkursa “Gada preču zīme” uzvarētāju, ņem vērā gan žūrijas vērtējumu, gan sabiedrības balsojumu – to šogad vēl iespējams izdarīt Patentu valdes internetvietnē http://ej.uz/GPZ-Balso līdz 7. aprīlim.

Apbalvojums tiks piešķirts divās kategorijās: “Gada preču zīme – Latvijai” un “Gada preču zīme – pasaulei”, un tos pasniegs Pasaules intelektuālā īpašuma dienā 26. aprīlī.

 

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+