×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
30. decembris, 2016
Drukāt

Gada zaudētājs: No ministra par kreiso pacientu (2)

Foto - Zane Bitere/LETAFoto - Zane Bitere/LETA

Bijušais veselības ministrs Guntis Belēvičs patlaban nejūtoties kā zaudētājs.

Gada nogalē atskatāmies uz dažādiem notikumiem Latvijas dzīvē – par ko jāpriecājas, par ko jākaunas, ar ko jālepojas un ko labāk būtu aizmirst.

10. jūnijā, atzīstoties melos, demisionēja veselības ministrs Guntis Belēvičs. Ja “Latvijas Avīze” nebūtu publicējusi rakstu “VIP pacients bez kvotām un rindām” (Lato Lapsa, Kristīne Jančevska, 8. jūnijs), visticamāk, ministrs joprojām būtu amatā. Belēvičam amats bija jāatstāj tādēļ, ka viņš 25. maijā tika pieķerts, kā kreisais pacients Latvijas Onkoloģijas centrā (LOC), kur viņam ārsts Viesturs Krūmiņš izoperēja dzimumzīmes. Turklāt sākumā ministrs liedzās, ka viņam neesot veiktas nekādas medicīniskas manipulācijas; LOC apmeklējis vien darba darīšanās. Sapinies melos, vēlāk preses konferencē Belēvičs tomēr atzina, ka no ministra, kas centies apkarot kreisos pacientus, pats kļuvis par kreiso pakalpojumu saņēmēju, un piebilda, ka tā viņam esot skarba mācība, kas atstāšot iespaidu uz visu viņa turpmāko dzīvi.

Patlaban Belēvičs vada tehnoloģiju pārneses komiteju Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā, kā arī aktīvi interesējoties par norisēm veselības aprūpes jomā.


Visu 2016. gada Latvijas notikumu apskatu lasi “Latvijas avīzes” 30. decembra numurā vai e-izdevumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Vēlējums Guntim Belevičam Atbildēt

  Gunti,TUesi erudīts un gudrs cilvŗks. Ja arī kāds pierādītu, ka tev bija kļūdas ministra amatā. tas neko nenozīmē – kas nekļūdas, tomēr nepadodies skauģiem un kaitniekiem, kuri katru Latvijas personību ēd nost, cenšas iznīcināt, nomelnot, pazemot ar huligāniskiem paņēmieniem un dudzi neiztur, nevēlas kaunu ģimenei un radiem utt. Tavs “pārkāpums” ar ŗstniecību onkoloģijā ir tik maznozīmīgs, kas līdzīgs izēstas olas čaumalai. Skauģi un čekas stukači dara savu melno darbu.

  Un tomēr nepadodies, nāc politikā nākamajās vēlēšanās. Mans priekšlikums – varēji kandidēt uz Rīgas domes premjera amatu. No kādas partijas, tā ir Tava izdoma.

  Tādi cilvēki kā TU ir Latvijai vajadzīgi. Ja kas, vismaz gatavojies uz Saeimas vēlēšanām, bet atceries – troļļi un “lapsas”strādās, ēdīs nost tāpat kā Solvitu Āboltiņu. Gudra, spējīga un nav nekādu kompru, kaut sien nemotivētus grēkus klāt vairāk kā pasaules ienaidniekam. Prorams, viņa partijas vadībā rīkojās politiski nediplomātiski, neprata būt viltīga, pieļ’va daudz kļūdu, bet nav krimināli saistīta ne ar ko. Tas pats galvenais. Viņa specaģentu tā nomelnota, ka grūti uzcelties, jo tauta mauj līdzi, ja kādu personu sistemātiski sauc par ļaundari vai kaitnieku, kaut bez pierādījumiem.Viņa kaitējumu nodarījapar 90 % sev, savai partijai, bet ne sabiedrībai kā tādai.

  Tavs prestižs pavisam nesabojāts, bet par Tevi kliedz NOMENKLATŖA, kura no Tevīm baidās, ka tik viņus nesatricinātu, jo ir labi iesildījušies un pārvald valsi viņi, nevis ministri. Kā tik ministrs paceļ balsi, tā pret viņu saceļas visas zinātnes “vētras”- pret Ķīļi.
  Rīgai būtu vērtīga TAVA kandidatūra ar tavu atraktivitāti un “nekrišanu uz mutes”.

  Ar patiesu cieņu kā četru bēŗnu māte, kura pati un bērni dzīvo un strādā vai mācās Latvijā.

 2. ”Gada zaudētājs: No ministra par kreiso pacientu”
  * Nu nav jau gada zaudētājs – sakārtoja savu aptieku biznesu un vai tad tas ir zaudējums sev sakārtot?
  * Nu nebija jau kreisais pacients – tā bija teātra spēlīte naivajiem skatītājiem, kuri to domāja, ka patiesībā tā ir – nu vajadzēja ātri un ar it kā ”lielu” iemeslu notīties ( tas kā nepatīkamā kompānijā kāds sarunāts telefona zvans ļauj ar ”iemeslu” to pamest…). Arī iemeslam nu vajadzēja būt tādam it kā nopietnam, bet reizē arī it kā nevainīgam…

Draugiem Facebook Twitter Google+