Mobilā versija
+15.4°C
Kristīne, Kristīna, Krista, Kristiāna, Kristiāns
Pirmdiena, 24. jūlijs, 2017
22. decembris, 2015
Drukāt

Gads bēgļu ēnā (1)

Foto - LETA (Ilustratīvs attēls)Foto - LETA (Ilustratīvs attēls)

Bēgļi Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes patvēruma meklētāju izmitināšanas centra "Mucenieki" teritorijā.

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju domā, ka nākamā gada nozīmīgākā norise būs bēgļu uzņemšana un ar to saistītie notikumi, liecina “DNB Latvijas barometra” aptauja.

Prognozējot, kas nākamajā gadā varētu visreālāk apdraudēt pašus iedzīvotājus ikdienā, visbiežāk minēti bēgļi, patvēruma meklētāji (32%). Samērā bieži respondenti kā draudus pašiem atzīmējuši arī slimības (24%) un nelegālos imigrantus (22%). Tikmēr aptuveni katrs piektais respondents minējis stresu, pārgurumu (19%), bezdarbu (19%) un noziedzību (18%). 15% respondentu uzskata, ka viņus nekas neapdraudēs. Bēgļus un patvēruma meklētājus vairākums uzskata par nākamā gada būtiskāko draudu arī Latvijai (sk. grafiku).

20151222211635_2952

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nav vēl “bēgļa” statuss piešķirts nevienam te, un
    nav nekāda vajadzība pieslānīt Latviju, kad var
    celt aizsargātas nometnes viņiem Āfrikā !!!
    Fantomas “aptaujas” un fantomi “rezultāti !!!
    .

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (13)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+