Mobilā versija
Brīdinājums -1.4°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
22. decembris, 2015
Drukāt

Gads bēgļu ēnā (1)

Foto - LETA (Ilustratīvs attēls)Foto - LETA (Ilustratīvs attēls)

Bēgļi Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes patvēruma meklētāju izmitināšanas centra "Mucenieki" teritorijā.

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju domā, ka nākamā gada nozīmīgākā norise būs bēgļu uzņemšana un ar to saistītie notikumi, liecina “DNB Latvijas barometra” aptauja.

Prognozējot, kas nākamajā gadā varētu visreālāk apdraudēt pašus iedzīvotājus ikdienā, visbiežāk minēti bēgļi, patvēruma meklētāji (32%). Samērā bieži respondenti kā draudus pašiem atzīmējuši arī slimības (24%) un nelegālos imigrantus (22%). Tikmēr aptuveni katrs piektais respondents minējis stresu, pārgurumu (19%), bezdarbu (19%) un noziedzību (18%). 15% respondentu uzskata, ka viņus nekas neapdraudēs. Bēgļus un patvēruma meklētājus vairākums uzskata par nākamā gada būtiskāko draudu arī Latvijai (sk. grafiku).

20151222211635_2952

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nav vēl “bēgļa” statuss piešķirts nevienam te, un
    nav nekāda vajadzība pieslānīt Latviju, kad var
    celt aizsargātas nometnes viņiem Āfrikā !!!
    Fantomas “aptaujas” un fantomi “rezultāti !!!
    .

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (2)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+