Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. decembris, 2015
Drukāt

Gads bēgļu ēnā (1)

Foto - LETA (Ilustratīvs attēls)Foto - LETA (Ilustratīvs attēls)

Bēgļi Iekšlietu ministrijas Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes patvēruma meklētāju izmitināšanas centra "Mucenieki" teritorijā.

Lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju domā, ka nākamā gada nozīmīgākā norise būs bēgļu uzņemšana un ar to saistītie notikumi, liecina “DNB Latvijas barometra” aptauja.

Prognozējot, kas nākamajā gadā varētu visreālāk apdraudēt pašus iedzīvotājus ikdienā, visbiežāk minēti bēgļi, patvēruma meklētāji (32%). Samērā bieži respondenti kā draudus pašiem atzīmējuši arī slimības (24%) un nelegālos imigrantus (22%). Tikmēr aptuveni katrs piektais respondents minējis stresu, pārgurumu (19%), bezdarbu (19%) un noziedzību (18%). 15% respondentu uzskata, ka viņus nekas neapdraudēs. Bēgļus un patvēruma meklētājus vairākums uzskata par nākamā gada būtiskāko draudu arī Latvijai (sk. grafiku).

20151222211635_2952

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nav vēl “bēgļa” statuss piešķirts nevienam te, un
    nav nekāda vajadzība pieslānīt Latviju, kad var
    celt aizsargātas nometnes viņiem Āfrikā !!!
    Fantomas “aptaujas” un fantomi “rezultāti !!!
    .

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+