Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. aprīlis, 2015
Drukāt

Gadu un četrus mēnešus vecs bērns izkrīt pa trešā stāva logu (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Izkrītot pa trešā stāva logu, gadu un četrus mēnešus vecs bērns guvis politraumu, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Negadījums noticis Zemgalē, kur gadu un četrus mēnešus vecs puika izkritis pa atvērtu logu no 3.stāva. Bērns nogādāts slimnīcā ar iekšējo orgānu traumām, vairāku kaulu lūzumu un smadzeņu satricinājumu.

Kurzemē pēc kritiena no aptuveni divu metru augstuma ar vēdera, krūškurvja un galvas sasitumiem, kā arī aizdomām par mugurkaula skriemeļu traumu slimnīcā nonākusi 12 gadu veca meitene. Viņa bija kritusi, šūpojoties lielajās šūpolēs.

Savukārt 14 gadu vecs zēns Kurzemē, kāpjot kokos, uz asa zara pārdūris augšstilbu un sākusies stipra asiņošana. Mediķi jau pa tālruni vecākiem palīdzējuši apturēt asiņošanu, pēc tam zēns nogādāts slimnīcā.

Bet Vidzemē deviņus gadus vecs zēns nogādāts slimnīcā ar papēžu apdegumu pēc tam, kad ar kedām bija iekāpis ugunskurā.

Pagājušajā diennaktī NMPD devies 1408 izsaukumos, no kuriem 306 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nav jau nekāda manta…..būtu pudele izkritusi, tad kreņķis

  2. bezatbildīgajiem vecākiem pie šādām un cita veida traumām ir jāliek segt visus arstniecības izdevumus pašiem no sava naudas maka.

  3. Un kā ir ar Latgali? Nu tad beigās paski, kur tad ir izdevīgāk lidot no loga: Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē?

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+