Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Melānija, Imanta
Sestdiena, 19. augusts, 2017
12. aprīlis, 2015
Drukāt

Gadu un četrus mēnešus vecs bērns izkrīt pa trešā stāva logu (3)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Izkrītot pa trešā stāva logu, gadu un četrus mēnešus vecs bērns guvis politraumu, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Negadījums noticis Zemgalē, kur gadu un četrus mēnešus vecs puika izkritis pa atvērtu logu no 3.stāva. Bērns nogādāts slimnīcā ar iekšējo orgānu traumām, vairāku kaulu lūzumu un smadzeņu satricinājumu.

Kurzemē pēc kritiena no aptuveni divu metru augstuma ar vēdera, krūškurvja un galvas sasitumiem, kā arī aizdomām par mugurkaula skriemeļu traumu slimnīcā nonākusi 12 gadu veca meitene. Viņa bija kritusi, šūpojoties lielajās šūpolēs.

Savukārt 14 gadu vecs zēns Kurzemē, kāpjot kokos, uz asa zara pārdūris augšstilbu un sākusies stipra asiņošana. Mediķi jau pa tālruni vecākiem palīdzējuši apturēt asiņošanu, pēc tam zēns nogādāts slimnīcā.

Bet Vidzemē deviņus gadus vecs zēns nogādāts slimnīcā ar papēžu apdegumu pēc tam, kad ar kedām bija iekāpis ugunskurā.

Pagājušajā diennaktī NMPD devies 1408 izsaukumos, no kuriem 306 bija saistīti ar traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nav jau nekāda manta…..būtu pudele izkritusi, tad kreņķis

  2. bezatbildīgajiem vecākiem pie šādām un cita veida traumām ir jāliek segt visus arstniecības izdevumus pašiem no sava naudas maka.

  3. Un kā ir ar Latgali? Nu tad beigās paski, kur tad ir izdevīgāk lidot no loga: Kurzemē, Zemgalē, Vidzemē?

Katrs pats sava darba stāža detektīvs (7)Pieprasot vecuma pensiju, laikus jāsavāc dokumenti par darba mūžu līdz 1996. gadam
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+