Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gadumija no astroloģiskā skatpunkta. Iesaka astroloģe Līga Šīrona 16

Foto LETA

Jāatrod kompānija

2018. gada sagaidīšana ieteicama vienā no diviem veidiem:
1) mājās ar radiniekiem, rūpīgi plānojot gan svinības, gan gada pavadīšanas un sagaidīšanas rituālus;
2) publiskā vietā, skaļā ballītē kopā ar draugiem un citiem ļaudīm, no kuriem daļa var būt pat sveši (tas ir labs veids, kā iepazīties).
Astroloģe Līga Šīrona neiesaka gadumiju pavadīt vienatnē. “Varat iedzīvoties diezgan depresīvās noskaņās, turklāt nākamā gada veiksme lielā mērā atkarīga no spējas atvērties un sadarboties ar citiem. Noslēgtība veiksmi nenesīs.”

Gatavojoties 2018. gadam, šogad vēl jāpaspēj saredzēt un izmantot dzīves piedāvātās iespējas, kā arī jādalās savā laimē, prasmēs, talantos un spēkā ar citiem. Jāapgūst atbildības uzņemšanās, pacietība, neatlaidība, pārliecība par savām spējām, kā arī spēja redzēt un plānot dzīvi ilgtermiņā.

Dominēs ūdens un zemes stihija

Nākamais gads var būt izšķirīgs, dzīvi un likteni mainošs Vēršiem, Vēžiem, Skorpioniem un Mežāžiem. Diezgan lielu slodzi jutīs arī Jaunavas un Zivis – būs jārod līdzsvars starp aktīvu darbošanos, strādāšanu, kalpošanu sabiedrībai un ķermeņa vajadzībām, kā arī dvēseles pabarošanu, palutināšanu. Jāvelta laiks jogai, meditācijai, ezoteriskām praksēm, psihoterapijai un mūzikai.

Uguns un gaisa zīmes nākamo gadu vadīs salīdzinoši mierīgāk, bet nāksies saskarties ar grūtībām, bremzēm, šķēršļiem, pēkšņām pārmaiņām, tādēļ būs jāprot pielāgoties situācijām. Visiem būs jāattīsta pacietība un neatlaidība.

Līdz 2018. gada novembrim turpināsies Skorpiona gads, bet 9. novembrī sāksies Zelta gads, kas ilgs līdz 2019. gada decembrim. Tad Jupiters un Saturns (planētas, kas regulē sabiedriski svarīgos procesus) atradīsies savās pārvaldītajās zīmēs: Strēlniekā un Mežāzī. Kaut kas tāds notiek tikai reizi 60 gados, tāpēc, iespējams, vienīgo reizi mūžā.

Trīs svinību datumi

2018. gada pirmajos trijos mēnešos sagaidīsim trīs jaunos gadus: kalendāro jauno gadu 1. janvārī, ķīniešu jauno gadu 15.–16.februārī un astroloģisko jauno gadu, kas sāksies ar Saules ieiešanu Auna zīmē pavasara sākumā.

Zemes suņa gads 15. februārī sāksies ar Saules aptumsumu, kas būs redzams tikai Antarktīdā un Dienvidamerikā, tomēr ietekmēs mūsu sajūtas un uztveri ilgākā laika posmā. Ķīnieši šim gadam piešķīruši dzelteno, brūno krāsu. Suņa gada vērtības ir lojalitāte, draudzīgums, atbildīgums, dzīvīgums un praktiskums, kas papildinās tās īpašības, kuras no mums prasīs Saturna uzturēšanās savā pārvaldītajā zīmē – Mežāzī no 21.12.2017. līdz pat 22.03.2020. Nākamajā gadā dominēs zemes un ūdens zīmes pieeja dzīvei: pragmatisms, emocionalitāte, pastāvīgums.

Trešais jaunais gads 20.03.2018. pulksten 18.15 (pēc Latvijas laika) mūsu dzīvē ienesīs izlēmīguma, drosmes, pārliecības un spēka enerģiju. Būs jāatrod līdzsvars starp prasmi sākt jaunus projektus, īstenot idejas, rīkoties un pieņemt lēmumus un prasmi to visu ilgtermiņā noturēt un izpildīt, par spīti grūtībām.

 

LA.lv