×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.9°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
31. decembris, 2014
Drukāt

Gadumijā Rīgas sabiedriskajā transportā var braukt bez maksas (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Rīgā sabiedrisko transportu trešdien un ceturtdien, 1.janvārī, varēs izmantot bez maksas, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas sabiedriskā transporta uzņēmuma “Rīgas satiksme” preses sekretārs Viktors Zaķis.

Uzņēmumā informēja, ka saskaņā ar Rīgas domes noteikumiem trešdien un 1. janvārī sabiedrisko transportu visi pasažieri varēs izmantot bez maksas.

Vienlaikus Jaunā gada brīvdienu laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta, tajā skaitā minibusu un nakts satiksmes maršrutu, un autostāvvietu darbībā.

Naktī no trešdienas uz ceturtdienu, 1. janvāri, tiks nodrošināti papildu reisi.

Zaķis klāstīja, ka trešdien un 1., 2. janvārī autobusi, trolejbusi un tramvaji kursēs pēc brīvdienu grafika, savukārt 10. janvārī saistībā ar darba dienu pārcelšanu sabiedriskais transports kursēs pēc darba dienu grafika.

“Pasažieriem, kuri ir iegādājušies braukšanas kartes darba dienām, lūdzam ņemt vērā, ka 2.janvārī, saistībā ar darba dienas pārcelšanu, darba dienu mēneša abonementa biļetes nebūs derīgas braukšanai sabiedriskajā transportā, savukārt 10. janvārī tās būs derīgas” informēja “Rīgas satiksmes” preses sekretārs.

Pēc Zaķa pavēstītā, lai pasažieriem būtu ērtāk nokļūt uz un no pasākumu norises vietām, naktī no trešdienas uz ceturtdienu aptuveni no pulksten 21 līdz pulksten 4 tiks nodrošināti sabiedriskā transporta papildu reisi. Tos nodrošinās 4., 5., 6., 7., 10. un 11. tramvaja maršrutā, 3., 11., (12. 23. 26. apvienots), 18., 24., 25., 37., 40., 50., 51. un 53. autobusa maršrutā, kā arī 9., 14., 15., 17., 18., 22. un 27. trolejbusa maršrutā.

Toties minibusi trešdien, 1. un 10.janvārī kursēs pēc svētdienai paredzētā kustības saraksta, savukārt 2.janvārī pēc sestdienai paredzētā kustības grafika. Vienlaikus Zaķis atgādināja, ka trešdien un 1.janvārī par minibusu izmantošanu ir jāmaksā.

Nakts satiksme tiks organizēta naktī no trešdienas uz ceturtdienu, naktī no 9. uz 10. janvāri, naktī no 10. uz 11. janvāri. Informējam, ka nakts satiksmes maršruti netiks nodrošināti naktī no 2. uz 3. janvāri un naktī no 3. uz 4. janvāri. Atgādinām, ka par nakts satiksmes maršrutu izmantošanu ir jāmaksā.

Tāpat Zaķis pavēstīja, ka Rīgas pilsētas pašvaldības maksas autostāvvietas, kuras apkalpo Rīgas satiksme, trešdien un 1. janvārī varēs izmantot bez maksas, izņemot pazemes stāvvietu pie Kongresu nama, kur par auto novietošanu būs jāmaksā. Savukārt 2. un 10. janvārī autostāvvietas darbosies pēc sestdienas grafika.

“Rīgas Satiksme” pieder Rīgas domei un nodrošina pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Bet es (un ne tikai es) braucu par brīvu jau 29. decembrī, jo 6. maršruta tramvajā nezin kāpēc kompostieris neņēma pretim manu braukšanas talonu! Citos transportlīdzekļos gan!

Draugiem Facebook Twitter Google+