Gagarina kausa austrumu fināls sākas ar “Traktor” uzvaru 0

KHL Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences pirmajā fināla spēlē regulārās sezonas uzvarētāji Čeļabinskas “Traktor” ar 3:1 pārspēja Omskas “Avangard”.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Omskas “Avangard” un Latvijas izlases aizsargs Georgijs Pujacs laukumā  bija 25 maiņas, kopumā 20 minūtes un 36 sekundes, kas bija ceturtais lielākais laiks komandā. Tika izdarīti divi metieni, taču tie nebija precīzi.

Par spēles lūzuma brīdi kļuva otrās trešdaļas vidus, kad “Traktor” gandrīz divas minūtes izturēja spēlējot trijatā pret pieciem, bet pirmajam noraidījumam beidzoties, no sodīto soliņa laukumā nākušais aizsargs Katičevs aizmuka viens pret vienu ar Ramo un panāca 2:1.

Arī otrā sērijas spēle parīt notiks Čeļabinskā, savukārt Rietumu konferences finālisti “SKA” un Maskavas Dinamo” otro spēli aizvadīs piektdien.

KHL GAGARINA KAUSA IZCĪŅA

Austrumu konferences fināls

“Traktor” – “Avangard” 3:1 (0:1, 2:0, 1:0). Panovs (30:03), Katičevs (33:10, maz.), Čistovs (59:29, tukšos vārtos) – Perežogins (3:59).