×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
3. marts, 2016
Drukāt

Gaida darbus izstādei “Gada nedarbs 2015”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Skats no izstādes "Gada nedarbs 2014".

Jūrmalas Mākslinieku namā līdz 26. martam norisināsies darbu iesniegšana izstādei “Gada nedarbs 2015”, kuru atklās 1. aprīlī, aģentūru BNS informēja Mākslinieku nama vadītāja Agnese Bule.

Izstādes koncepcijas pamatā, pēc viņas teiktā, ir nosaukumā ietvertā daudznozīmība un postmodernās mākslas ideja par robežlīniju nojaukšanu starp augsto jeb elitāro mākslu un populāro mākslu.

Autori izstādei var iesniegt savas palaidnības, ēverģēlības un asprātības, kā arī tādus darbus, kas, viņuprāt, ir neizdevusies radošā iecere, neveiksmīga piedalīšanās kādā konkursā vai kas tāds, ko var uzskatīt par tehnisku kļūmi, nejaušību vai citu personu iejaukšanās radītu nedarbu.

Iesniedzamo darbu skaits vienam autoram nav ierobežots. Darbiem jābūt izstādes koncepcijai un nosaukumam atbilstošiem, tapušiem līdz 2016.gada 26.martam. Pie iesniedzamā “nedarba” jāpievieno tā apraksts un pamatojums, kāpēc tas ir nedarbs, palaidnība, ēverģēlība, tehniska kļūda vai kas cits, kāpēc tieši šo darbu varētu nosaukt par autora “Gada nedarbu”.

Autori ir aicināti savus darbus dāvināt izstādes apmeklētājiem, kuri piedalīsies loterijā. Ja uz kādu no darbiem būs pieteicies vairāk nekā viens skatītājs, tad darba nākamais īpašnieks tiks izlozēts.

Labākais, lielākais, veiksmīgākais un pieprasītākais “Gada nedarbs 2015” tiks noteikts skatītāju balsojuma rezultātā, un tā autors saņems pārsteiguma balvu no izstādes organizatoriem.

Izstādes Jūrmalas Mākslinieku namā notiks 1.aprīlī plkst.18.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+