Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gaidāma nedēļa, kad būs izteikts nemiers! Horoskopi no 17. līdz 23. jūnijam0

Foto: Pixabay

Auns

Nedēļa, kad ļoti gribēsies sevi pierādīt par katru cenu. Var būt izteikts nemiers. Savos centienos nešauj pār strīpu. Neapdomātas agresīvas darbības sarežģīs attiecības un var radīt negadījumu risku. Svarīgi visu izvērtēt ar skaidru prātu.

Vērsis

Jābūt uzmanīgam, gan vadot auto, gan izsakot savu viedokli. Var rasties problēmas ar transportu, intensīva vārdu apmaiņa var pārvērsties nopietnā konfliktā. Centies raudzīties uz visu optimistiski un nesabiezini krāsas.

Dvīņi

Šonedēļ var rasties grūtības sadalīt materiālos resursus. Tā var būt vai nu cīņa ar nodokļu piedzinējiem, banku, varas orgāniem, vai arī vienkārši strīdi par budžeta sadali ar laulāto partneri. Situācija uzlabosies, ja varēsiet vienoties par kopīgu mērķi.

Vēzis

Liela konfliktu varbūtība. Būs kāds pretspēks, kas darbosies pret taviem centieniem. Risini visu tikai diplomātiskā ceļā! Izskaidro, ko tieši vēlies panākt, nekrīti izmisumā un nemet plinti krūmos. Saudzē nervu sistēmu, kārtīgi izgulies.

Lauva

Ja klusībā rūksi uz citiem, tas negatīvi atsauksies gan uz tavu nervu sistēmu, gan uz attiecībām ar darba kolēģiem un pildāmā darba kvalitāti. Vispirms centies tikt vaļā no iekšējās neapmierinātības un dusmām, ja nespēj – varbūt laiks iet atvaļinājumā.

Jaunava

Gaidāmas lielas aktivitātes draugu sektorā un iespējas iepazīties ar jauniem cilvēkiem. Ja svini Līgo svētkus mājās, var uzrasties daudz ciemiņu, arī kāds neaicināts. Katram gadījumam jau laikus gatavo lielus ēdamā krājumus.

Svari

Būsi gatavs ieguldīt daudz enerģijas, lai saņemtu kāroto slavu un atzinību. Ja esi talantīgs un ieguldījis darbu savā lietā, tad iespējas sevi pierādīt būs. Bet ar pliku zīmēšanos gan nekur tālu netiksi. Tāpat patraucēt var arī kādi iekšēji kompleksi.

Skorpions

Būsi uzņēmības pilns kaut ko pierādīt un pastāvēt par savu taisnību, lai gan rēķinies, ka nāksies saskarties ar citādi domājošajiem. Ne katrs tavu entuziasmu sapratīs. Galvenais, neuztvert visu pārāk personīgi un emocionāli.

Strēlnieks

Naudas dēļ iespējamas nesaskaņas ar otro pusīti. Cik katrs no jums iegulda kopējā budžetā? Varbūt tev liekas, ka tavs ieguldījums ir lielāks un tas nešķiet godīgi? Ja jāmaksā kādi parādi vai nodokļi, tas var sāpīgi ietekmēt finanses.

Mežāzis

Paaugstināts konfliktu risks. Liela varbūtība, ka kādam no tev tuvajiem cilvēkiem kaut kas nepatiks un var nākties aizstāvēt sevi. Ar skarbumu un dusmām neko neatrisināsi. Vienkārši uzklausi otru ar iejūtību un sapratni.

Ūdensvīrs

Var būt nepieciešams aktīvi sevi ieguldīt darbā vai veikt kādu medicīnisku procedūru. Jebkura neatrisināta lieta var radīt psiholoģisku spriedzi un stresu. Bezdarbība par labu nenāks, aktīvam ir jābūt, bet arī pārspīlēt noteikti nevajag.

Zivis

Ja plāno kopīgas aktivitātes ar bērniem, var būt sarežģīti nonākt pie vienota plāna. Katrs raus segu uz savu pusi. Mīlas attiecībās arī ies karsti, emocijas sitīs augstu vilni. Var būt kārdinājums izmantot kādas manipulatīvas metodes.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Veiksmei netīk, ja to izmanto egoistiski! Horoskopi 14.jūlijam
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Daudzās lietās būs nepieciešama pacietība! Horoskopi no 15. līdz 21. jūlijam
4 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Labi veidosies attiecības ar citiem cilvēkiem! Horoskopi 13.jūlijam
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

ML
Māra Libeka
Veselam
“Dodiet zāles, kas “nededzina” acis!”. Liegs receptē rakstīt konkrēta ražotāja zāļu nosaukumu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Iekšlietu ministra pirmie komentāri par Kuldīgas prokurora auto dedzināšanu
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Pasaulē
Maskavā izslēdz opozīciju
1 stunda
SK
Skaties.lv
Latvijā
Skaidrītei bail teikt, cik liels ir parāds: 8200 eiro par dzīvokli
47 minūtes
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Latvijas problēma nav prezidenta un viņa kundzes garderobe un inaugurācijas ceremonija! Problēma esam mēs 2
2 stundas