Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gaidāma saspringta diena! Horoskopi 13. septembrim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Lieliska diena, lai dotos uz valsts un ar medicīnu saistītām iestādēm, kā arī risinātu dažādus ģimenes jautājumus. Saspringts periods jautājumos, kas attiecas uz profesionālo jomu.

Vērsis

Veiksmīga diena uzņēmējdarbībā. Otrā dienas puse veiksmīga, lai vērstos ar sarunu pie priekšniecības. Vakara stundas vari veltīt iepirkumiem – tie būs veiksmīgi.

Dvīņi

Labvēlīga diena, lai darbos iemiesotu savas idejas, būvētu nākotnes plānus un nostiprinātu attiecības ar mīļiem cilvēkiem. Ļoti lielisks laiks karjeras, biznesa un veselības jomās.

Vēzis

Nestabila diena privātajā dzīvē un partnerattiecībās. Nepiemērots laiks, lai slēgtu vienošanos un publiski uzstātos. Tuvāk vakaram iespējami konflikti ar priekšniecību.

Lauva

Piemērota diena, lai pabeigtu dažādus darbiņus. Labs laiks, lai apmeklētu ezotēriskos un psiholoģiskos seminārus. Vakarā centies veltīt laiku pats sev.

Jaunava

Nestabila diena biznesā. Centies uzmanīties no neplānotiem pirkumiem – tie būs neveiksmīgi. Iespējama kāda pazīstama cilvēka negaidīta vizīte.

Svari

Saspringta diena darbā, radošajās iecerēs un mīlestībā. Iespējamas strīdīgas situācijas ar kolēģiem, ģimenes locekļiem un draugiem. Iespējams, ka pasliktināsies pašsajūta.

Skorpions

Labvēlīga diena, lai sazinātos un nokārtotu dažādus jautājumus ar ārzemju kolēģiem vai radiniekiem. Veiksmīgs laiks, lai nodarbotos ar uzņēmējdarbību tepat. Brīnišķīgs brīdis, lai dotos komandējumā.

Strēlnieks

No rīta iespējami konflikti ar bērniem. Lieliska diena, lai dotos uz randiņu vai iepazītos. Psiholoģiski sarežģīts periods attiecībās ar priekšniecību un padotajiem.

Mežāzis

Nestabila diena radošajā un profesionālajā jomā. Iespējamas dažās strīdus situācijas ar kolēģiem, bērniem un mīļoto cilvēku.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Rīts paies profesionālu uzdevumu ietvaros. Sāksies ļoti bīstams periods, kas attiecas uz tehniku, automašīnām, sporta traumām! Neveiksmīgs laiks, lai dotos pie priekšniecības risināt finanšu jautājumus.

Zivis

Atrašanās sabiedriskās vietās var novest pie zādzībām. Neveiksmīgs laiks, lai dotos kolektīvā atpūtā vai pārgājienos.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Velti laiku savai veselībai un mājiniekiem! Horoskopi 14.septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Astrologi un numerologi nosauc 10 lietas, ko nedrīkst darīt piektdien, 13.septembrī 6
3 dienas
IB
Inguna Balgalve
Horoskopi un mistika
Kā planētas ietekmēs mūsu ikdienu, Saulei ejot caur Svaru zvaigznāju
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pūce apņēmības pilns turpināt iesākto pašvaldību reformu
14 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Ekskursijas laikā Kaļiņingradā gājis bojā tūrists no Latvijas
1 stunda
LE
LETA
Dabā
Otrdien Latviju sasniegs ciklons, atnesot stipru lietu un krusu
2 stundas
LE
LETA
Latvijā
Atcelts lēmums par kriminālprocesa izbeigšanu pret Herbertu Cukuru
30 minūtes
LE
LETA
Sports
Znarokam veselības likstas, “Spartak” dažas turpmākās spēles vadīs Vītoliņš
4 stundas